Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nem lehetek együtt(hosszú sztori, privátba kifejtem, ha valakit érdekel), és nem is nagyon szeretnék, de kezdenek érzéseim lenni felé.


Egyre többször érzem azt, hogy milyen jó, hogy van ő nekem, hogy van kivel hülyülni órák előtt, meg nagyon hosszan, akár 6 órán keresztül is képesek vagyunk beszélgetni Messengeren. Nagyon sokat nevetünk, és sokszor elkalandozik rajta a szemem, ilyenkor kérdezi, hogy, mi az, én meg mondom, hogy semmi(tényleg nem gondolok semmire, csak aranyosnak látom). Megfogalmazódott bennem, hogy szeretem, és, mondtam, neki, hogy cukinak tartom(ennek is vannak egyéb részei:))


Szóval szerintetek?

Én nem akarok belé esni, jó érzés barátoknak lenni.

16/L



2018. ápr. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen, szerelmes vagy belé. Ha szeretnéd, kifejtheted privátban, hogy miért nem lehettek együtt, én is hasonló cipőben járok...
2018. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

"Én nem akarok belé esni, jó érzés barátoknak lenni"

Az a hírem van,hogy nem vagytok barátok, és nem is lesztek azok, mert te többet érzel, és valószínűleg ő is. Tisztázzuk már a fogalmakat....

2018. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő tuti nem érez többet, én meg nem tudom eldönteni.:S
2018. ápr. 28. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudhatjuk ő mit érez, de te már többet érzel iránta az biztos..:)
2018. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nemár.:(

És az a baj, hogy sajnos igazatok van, egész délután rajta kattogtam, és most is rá gondolok, de nagyon remélem, hogy elmúlik megint(egyszer megtetszett év elején is, de akkor még nem ismertem ennyire), és minden jó lesz.

2018. ápr. 28. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem fog elmúlni, amíg ki nem zárod az életedből annyira, amennyire csak lehet. Ezt megnehezíti az,hogy gondolom osztálytársad.

Nem akarsz vele együtt lenni? Oké. De ha nem változtatsz, más fiúval sem fogsz a (Közel)jövőben együtt lenni.

2018. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, változtatok, végül is jó fej, meg aranyos, csak az a baj, hogy eddig is kicsit tetszett, de csak tegnap vettem észre, hogy belezúgtam.

És elég sokan, köztük ő is, úgy tudja, hogy nekem egy másik srác tetszik, ezért nem akartam vele összejöni.

2018. ápr. 29. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Privátba kifejtheted, ott pontosabb választ tudok adni.


Egyébként szerintem mindenkivel aki nem a világ bunkója jól esik beszélgetni, speciel barátommal minden nap beszélgetünk amint hazaérek és addig amíg nem megyek aludni vagy ő nem alszik el, tudom nagyon jó érzés hogyha valaki válaszol, vagy titkokat bíz rád, megbízik benned vagy akár elmondhatsz neki bármit nem röhög ki, sok vicces dolog született azóta amit sokszor emlegetünk (kínos jelenetek, nyelvbotlások stb)

De igazából én úgy vagyok ha a fiú akar valamit akkor ő mondja, a lány is mondhatja hogy belé van esve de szerintem nem annyira jó.


Ha érdekel a segítségem/tetszett a szófosásom, írj privátot.


Peace&Love

2018. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!