Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti milyen szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen szerelmes levél szövegnek örülnétek?

Figyelt kérdés

Lányok véleményét kérném szépen elsősorban.

Előre is köszönök szépen minden választ.


További szép naot!



2018. máj. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer írtam szerelmes levelet egy fiúnak és be is jött, de én valami olyasminek örülnék, amiben a srác elmondja hogy mit szeret bennem. És most olyasmire gondolok dolgok amiket csak az vesz észre, aki figyel. Apró gesztusok, a szemem csillogása mikor meghallom a kedvenc dalom, ilyesmi. Apró, elsőre jelentéktelennek tűnő dolgok, nagy részletességgel.
2018. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írja le az érzéseit a legőszintébben.

Írja le, hogy mit szeret bennem, a legapróbb dolgokat is.

És igazából ennyi. A szép kézírás és a helyesírás egy szerelmes levélnél azért alap. A levél hatása, persze attól függ, hogy érez irántad a lány.

2018. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Látom hatott rád a válaszom az előző kérdésednél!😊


Az előttem szólók jól mondják!

Legyen minél őszintébb a levél tartalma! Legyen szépen megfogalmazva, helyesírásra, szépírásra és külalakra ügyelj! :)

Ez lehet “nyálas”, de nekem személy szerint tetszene! Ha valamelyik parfümödet szereti a barátnőd, fújd be vele a lapot és/vagy a borítékot! :)

18L

2018. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti az irodalmat, idézhetsz is akár egy szerelmes versből. Ha szépen rajzolsz, rajzolhatsz is. Esetleg a borítékba rakhatsz virágot. (az előző által írt parfümös is nagyon jó)
2018. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!