Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mennyire örültök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire örültök annak, ha egy fiú ír nektek egy szerelmes levelet vagy bármilyet, ha nagyon ritkán tudtok csak találkozni?

Figyelt kérdés
Egy olyan levélnek, amiben leírja a srác, hogy mennyire szereti a lányt, mennyire örülnétek egy ilyennek lányok?

2017. máj. 29. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki szerintem ez nagyon cuki gesztus :)
2017. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ ki írja. Ha olyan srác akiért odavagyok én is , annak nagyon tudnék örülni. De ha olyan srác ír aki nem jön be, sőt taszít annak nem örülnék.

16/L

2017. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog lennék tőle, még sajnos sosem kaptam ilyesmit
2017. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
en nagyon szeretem. Baratomtol meg most is szoktam ilyeneket kapni,pedig mi rendszeresen talalkozunk. De peldaul,amikor arra kele reggel,hogy irt egy "kisregenyt",amiben leirja,hogy mennyire szeret es mennyire fontos vagyon neki.. az felbecsulhetetlen:) szerintem ennek minden lany nagyon orul:)
2017. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki. Már többször is írt nekem a barátom, kis versikét, levelet, vagy csak egy pár soros kedves üzenetet. Mindig örülök neki.
2017. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nagyon örülnék neki, még akkor is ha olyan fiú küldi aki nem tetszik. Jó érzés ha valakinek tetszel, még akkor is ha nem tetszik neked és nem húzod az agyát. Szerintem cuki és romantikus, főleg bátor ha valaki ír neked egy levelet. Még akkor sem egyszerű valakinek levelet írni ha nem Írod rá a neved. :)
2017. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!