Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsra van szükségem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Van egy srác, aki tetszik. Ezzel nincs nagy baj csak azzal, hogy a srác a menők körébe tartozik és van két ribi az oldalán. A srác nem bunkó, nagyon kedves és udvarias, csak szimplán menő.Tisztázzuk, nem vagyok lúzer, de menő sem. Mit tehetnék, hogy a srác észrevegyen?

S



2018. máj. 2. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Neked nem egy ilyen alakra van szükséged.

Mi alapján tartod kedvesnek és udvariasnak? Talán modták? És mi alapján nem bunkó? Hahó , nem ismered, nincs is személyes tapasztalatod.

Egyáltalán mitől menő valaki? Attól,hogy minél jobban néz ki, és bejön egy rakás felszínes lánynak? Ez egy iskola, itt max. a jó iskolai teljesítménynek kéne menőnek lenni, de az inkább ciki. Kilépsz az iskolából, a munkában, a való életben nincs olyan, hogy menő, ez teljesen gyerekes. Bocs,hogy eltértem...

Ha van két ribi az oldalán, valószínűleg azok a típusú lányok jönnek be neki. Amennyiben nem közéjük tartozol, nem fogsz neki kelleni.

2018. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy tudat alatti vonzalom ami, azért jön ki belőled, mert lányoknál az a fiú a legvonzóbb akire több lány szemet vet. Lemerem fogadni, ha nem lenne mellette az a 2"ribi" akkor nem lennél ennyire szerelmes belé.:)


És általába az ilyen "menő" srácok akik nőkről nőre mennek, később egyedülállók lesznek, mert minden nőben ugyanazt fogják látni.

2018. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A menő srácok ia lehetnek kedvesek, udvariasak, viszont a kérdésre a választ nem tudom, bocsi:(
2018. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért kedves és udvarias, miért nem bunkó?

Hát mert senkit nem cseszeget, mindenkivel normális, senkit nem néz le. Tisztelettudó és az eszével harcol, nem az erejével. És ha nem lenne ott mellette az a két "ribi", akkor is szeretném, mert olyan ember akivel el tudnék képzelni egy normális kapcsolatot.

2018. máj. 4. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőj már fel kérlek!
2018. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!