Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek változott valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változott valami?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársam vagy fél éve néz.. De eddig úgy nézett hogy akkor mikor nem figyelem, és volt amikor elkapta a fejét. Mostanában viszont ha rajtakapom, néz tovább de semmi mosoly, szinte komoly arccal néz. Tetszem neki.. Annyit sikerült kitalálni. De hogy hogy ez változott nála? Mindig két másodpercre elkaptam a tekintetét aztán én elnéztem mert "valamiért" nem bírok a szemébe nézni. Megszédülök. :D Szerintetek mire gondolhat? Köszönöm :3 15/f 15/l

2018. máj. 4. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Menj oda és kérdezd meg tőle, h mit nézel
2018. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem így értettem de köszönöm. Várom a további válaszokat :)
2018. máj. 4. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát hogy mire gondol.2lehetséges válasz van,vagy az higy 'fú de jó segge van' vagy minden másra egy fiú gondolatait nem olyan könnyű kitalálni mint gondolnátok.
2018. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!