Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy nem?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, 9.-es. az évfolyamomra jár egy fiú, aki ha elmegyek mellette a szeme sarkából néz. ( Beszélgetett az egyik haverjával. a haverjával szemben ált a fiú, aki nézni szokott a haverja mintha fejbólintással jelzett volna neki, ő pedig nézte ahogy elmegyek mellettük, de ezt nem vettem észre a barátnőm szólt) nem szoktam vele beszélni, egy haverjával vagyok jóba. (nem azzal amelyik jelez neki) Tetszem neki, vagy nem lehet különösebb oka hogy néz, vagy mert volt hogy kibeszélhettek? (rosszat mondtak rólam)
2018. máj. 4. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, de nincs ennél egyértelműbb jel? Mondjuk, hogy nem csak a szeme sarkából néz, hanem rendesen szemeztek is...
2018. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Adj neki egy nem fékre érthető de bátorìtó jelet hogy szabad az ut a társalgásra/ ismerkedésre ! S ha tetszel neki vagy szeretne valamit lépni fog hisz tudja higy nem hajtod el .. ha meg nem akkor abba hagyja mert megtorpan!! De olyan jelet adj amiből nem azt veszi le hogy te nyomulnál!! Csak tudja azt hogy hozzád nem a gyerekes ut vezet...
2018. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! :) Milyen jelre gondoltál?
2018. máj. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!