Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek errol az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol az egeszrol? Lehet valamit tenni v teljesen remenytelen? Xd

Figyelt kérdés

Kicsit bonyi és gáz az ügy😄

Bocsi h hosszu lesz ja meg a helyes irasi hibakert is sorry!

Nah tehat :van egy darab exem akibe azt hiszem bele szerettem. Na most van egy pasim akit mar nem szeretek de nem tudok szakitani vele egeszen hetfo ig(mer ma pentek van) azer mer tonkre ment a teloja. Es az exem az jelenleg nagyon jó haverom. Ma voltam vele setalni meg ket csajjal es azt talaltuk ki h majd a pasim elott azt mondjuk egymasnak h szeretlek es mogoleljuk egymast. Mert nekem nincs okom szakitani csak annyi h nem szeretem de amugy a mostani pasim a bbbf em exe es amikor a bbf em szakitott vele akkor meg 3 napig ott konyorgott neki h adjon meg 1 esejt.Jaa es meg az h az oszt. Tarsam is szerelmes az exembe aki elvileg a baratnom de en utalom. Es nem tudja h en is szeretem. Ugy volt h az exemnek bejon az a csaj de az regebben volt most azt mondta h nem annyira. Van egy olyan erzesem h bejovok neki valamennyire. Arra gondoltam megirom neki h szimpi nekem (jaaah es meg annyi h annak idejen eleg csunyan szakitottam vele konkretan eldobtam )



2018. máj. 4. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
10 evesen micsoda problemak...
2018. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nekem nincs okom szakitani csak annyi h nem szeretem"

Ez már remek indok szakítani. Ne basztasd, miért akarsz neki fájdalmat? Mond meg neki hogy már nem érzel semmit, aztán válogass a többi nem tudom hány jelölt közül. Őszinte leszek bekavarodtam mert értelmetlen is volt és még csak helyesen se volt írva néhány szó. Tedd le a poharat, és írd meg rendesen, mert értelme sincs. Egyébként a történetből annyi jött le hogy egy paraszt vagy. De gratulálok valakinek kell 10 éves szintjén maradni és le se szarni másokat és mások érzéseit.

2018. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy ez eddig a legborzalmasabb kérdés, amit itt olvastam. "eséj", "bbbf" és egy zavaros történet hülye kérdéssel.
2018. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Telorol irok es mindent kijavit fszsagokra. 1 jelolt van. Nyilvan valoan igaz hogy nem lenne jo fajdalmat okozni. De amugy is fogok a szakitassal. De ez nem egyszeru am. Jo gondolom tudjatok. Tulajdonkepoen ez csak fellangolas volt reszemrol. Tudom h en voltam a hlye h ossze jottem a mostani baratommal... Az h mindent az a bizonyos jelolt talalalt ki az jelent valamit(azt h mondjuk azt h szererjuk egymast meg meg meg is akar olelni)?
2018. máj. 5. 00:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudtam h volt vmi okom h meg akarjam ezt csinalni. Na tehat az a cel h o szakitson mer ha en szakitok akk napokig ott fog nyavogni es konyorogni.
2018. máj. 5. 00:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb parasztság lenne megcsinálni azt, amit az exeddel kitaláltatok. Megérdemel annyit a párod, hogy a szemébe mondd, hogy vége, nem pedig megmutatod neki, hogy megcsalod. Nem szereted már? Rendben van, de akkor mondd meg neki!
2018. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok szakitani vele, csak hetfoig, mert elromlott a teloja...

Te latod, mit irsz?

Telefonon keresztul akarsz szakitani? Akar facebookon keresztul?

Remelem, jo ideig nem lesz ezek utan senkid.

Gondolkozz el

2018. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utso elotti tudom de nem hianyzik h napokig ott konyorogjon meg hogy a baratnoimet ra vegye h ok is konyorogjenek h adjak neki meg egy eselyt

Utso joo tudom eleg pronyo dolog de nekunk igy ismeros korben ez elfogadott modja a szakitasnak

2018. máj. 5. 17:02
 9/11 A kérdező kommentje:
+neki ez nem eleg ok
2018. máj. 5. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora gyász vagy te gyerek.

12 évesen se csinál az ember ilyen dolgokat,pontosan az ilyen elkorcsult tinilányok miatt van annyi lelki nyomorult pali a világon....

2018. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!