Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem. Bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Bele fogok őrülni ebbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reménytelen szerelem. Szerelmes lettem egy lányba, még soha sem voltam ennyire oda valakiért, mint érte. Egy a baj, a távolság... Miért ilyen igazságtalan az élet? Egyfolytában a képeit nézegetem, és egyszerűen nem tudok betelni vele. Bűntudatom van, hogy nem láthatom őt, nem lehetek vele, nap mint nap, sokszor úgy érzem, belül meghaltam. Nélküle nem vagyok egész. Megöl a magány és a tehetetlenség. Sokszor úgy érzem felrobbanok, és beleőrülök, hogy minden nap szembe kell néznem azzal a tudattal, hogy nem lehet az enyém... Mintha belennék zárva egy börtönbe és fogva tartana valami, iszonyat rossz érzés, hogy nem tehetek ellene semmit, pedig olyan boldog lehetnék vele, nincs is nagyobb vágyam minthogy láthassam őt és vele lehessek. Szétvet az ideg, kínoznak a gyötrő gondolatok egyfolytában, nem tudok másra gondolni csak rá, számomra ő az igazi, ő a tökéletes, reggel ő az első gondolatom, mindig ő jár a fejemben, soha sem voltam még oda így senkiért... Hogyan tudnék megszabadulni ezektől a gyötrő gondolatoktól amik fogva tartanak? Már annyira elegem van, úgy érzem felemészt a magány, és örökre ebben a tehetetlen állapotban maradok, bele fogok őrülni ebbe... Miért nem születtem én is ott ahol ő, akkor lehet, hogy tudnék vele találkozni minden nap, olyan jó lenne vele lenni szinte örökre csak vele lennék egy másik univerzumban... de ez reménytelen. Próbáltam elfelejteni, de nem megy, ha meglátom a szerelmes párokat az utcán, akkor mindig Ő jut az eszembe rögtön... Ő nem egy olyan átlagos lány, ő egy csodálatos kincs, ha a képeit nézegetem, mindig azt kívánom, hogy bárcsak ott lehetnék vele, láthatnám őt, vele lehetnék, és úgy érzem, hogy belül meg vagyok kötözve, valami nem engedi, hogy vele lehessek, nem tudom, miért ilyen igazságtalan a sors. Megöl a magány és a tehetetlenség, bele kell törődnöm ebbe a gyötrő egyedüllétbe, és ez minden nap kínoz, ettől nincs rosszabb érzés, amikor valaki nem lehet a tied... Mit tudok tenni az ilyen esetben? 16/F.
2018. máj. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha könyvet akarsz írni, kicsit vegyél vissza az ömlengésből. Fiú szereplőnek ne adj a szájába ilyen szöveget, mert nem lesz hihető. Amúgy jól fogalmazol, ügyes kiscsaj vagy.
2018. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:

Nekem sokkal rosszabb a helyzetem lányként.Szerelmes vagyok egy nálam 2 évvel fiatalabba.Vele élek,de nem lehet az enyém.Hidd el,hogy rosszabb az,ha többet látod,tudja az érzéseidet,de mégsem lehet a tiéd.

18/L

2018. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar annyira gyerekes kerdes es valaszok voltak, hogy inkabb nem is valaszolok. Hogyan hivhatod magad ferfinak ha ilyen elcseszett nyalas szovegekkel sajnaltatod magad? Szerinted ez egy no szemevel vonzo? Szedd mar ossze magad bakszi.
2018. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A távolság csak egy kifogás ebben a helyzetben.:)

Apám itt élt 17évesen Mo-on, és egyszer kiment kirándulni Erdélybe ahol meglátott egy szép székely lányt. 570km-re laktak egymástól, és ott kint még a szüleit is megkellett győznie, hogy elvihesse Mo-ra feleségül. Minden héten megtette hétvégén azt az 570km-ert érte, és 5év udvarlás után összeházasodtak Erdélybe, és az a székely kislány az én édesanyám, aki 21éve együtt van apukámmal.:)


Remélem megérted,hogy amit az ember tényleg nagyon akar azt el is éri, de te a jelenleg úgy látom, hogy kifogásokat akarsz gyüjteni, hogy miért nem megy nektek ez az egész.:)

2018. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!