Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el hogy tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vér ciki ilyet kérdezni már általánosban is,de basszus az a baj hogy nagyon beszari vagyok ilyen téren.

Attól félek hogy ha elmondom neki,akkor visszautasit,aztán kiderül az osztályban,és mindenki ezen fog lovagolni....És azt nagyon nem szeretném....

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. máj. 5. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Minden csoda három napig csoda. Senki se fog ezzel sokáig foglalkozni, ha kiderül is. Másrészt, ha normális a lány/fiú akkor nem fogja szétkürtölni mindenkinek. Egyszerűen légy bátor, úgy is itt a nyár pláne nincs mit veszítened...
2018. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Írd meg neki messengeren.
2018. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Csak ne messengeren!!! Ilyet egyedül élőben szabad elmondani.
2018. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!