Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok Petrába de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Petrába de Petra nem szerelmes belém. Hanem csak cseszeget és folyton belém köt. Mit jó ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
néhány saller és biztos nem fog belédkötni ;)
2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeee!! Én is Petra vagyok, ismerek más Petrákat is, a Petrákat nem szabad bántani!!!! Ne hallgass az elsőre!!!! Még játékot is neveztek el rólunk meg egy romvárost is!!!
2018. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én szerelmes vagyok Gáborba de Gábor folyton piszkál és szemétkedik velem. Szerintem uszítsuk egymásra őket
2018. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szintén Petra, voltam ilyen helyzetben, ahol a fiú ártatlannak vallota magát, közben ocsmányul beszélt/írt nekem, elküldtem a ....-ba egy idő után, de én voltam a szemét. Úgy látszik ezek a Petrák már csak ilyenek ;D

Hány éves vagy kedves kérdező?

2018. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és nem beszéltem vele ocsmányul, sőt, még a közös barátainkat is én csititottam le, amikor szóban bántották a távollétében. Most még a fagyit se akarja elfogadni :(
2018. jún. 24. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen nevű nagyon szép lány, sosem beszéltem vele személyesen. Nekem ő jut eszembe először erről a névről.
2020. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!