Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Figyelem! Bonyolult és nehéz történet következik!

18 éves vagyok. És egészen óvodás korig mennék vissza,ahol jóba voltam egy lánnyal. Igen,tudom,furán hangzik. Majd ezzel a lánnyal egy általános suliba jártam,és 2014 környékén "elváltunk." Ezzel a lánnyal még köszönő viszonyba se voltam még is tetszik nekem. Gyönyörű nő lett belőle,és nagyjából 2-3 hónapja ráírtam,és újra beszélgetni kezdtük. Elég dekoratív,rettentő okos és intelligens lány,vannak vetélytársaim(más fiúk). Ebben a 2-3 hónapban volt egy 2 hetes szünet amíg nem beszéltünk. Majd elhívott magával hétvégén iszogatni. Csak úgy. Meglepett. De az érettségi miatt lemondtam

Szerintetek lenne esélyem? Hogy tartsam vele a kapcsolatot,hogy kialakuljon valami?

Mit tegyek? Odaáig vagyok érte!:)



2018. máj. 7. 20:24
 1/2 anonim válasza:
Szia :) szerintem hívd el “randira”, de úgy, hogy barátilag és beszélgessetek minnél többet, akár interneten. Remélem összejön neked! ;)
2018. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyha ilyen régóta jelen van az életedben és mindig látod őt, és most is itt van. Akkor ez lehet valaminek a jele, mindenképp próbáld meg. Mert lesz esélyed.

Ráadásul te is elég kedves, és intelligens srácnak tűnsz.

2018. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!