Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a szerelmeddel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan ismerkedett meg a szerelmével, párjával. Jöhetnek vicces sztorik is de a romantikus, cuki történetekre is nagyon kíváncsi vagyok!

2018. máj. 7. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
egy pentek esti buliban mondhatni megmentett egy undorito csavotol :D
2018. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Osztálytársak vagyunk.

Legjobb barátok lettünk.

Nekem ő nagyon tetszett.(kiderült később hogy nagyon rég többet érez irántam csak félt lépni)

Volt egy közös barátunk. Elhívott minket a születésnapjára. Ott részegek voltunk.Történt egy csók. Utána Félrehívott mondta hogy felejtsük.(ott volt egy másik haverja akivel én régen kavartam azért mondta ezt) Utána félrehívott 3x is. Mindig megcsókolt. Utána megkérdezte hogy kivel szeretnék lenni. Azt mondtam senkivel utána megcsókolt. Megkérdezte megint erre azt mondtam hogy talán veled. Utána megint megcsókolt és megkérdezte. Azt válaszoltam hogy vele. Magához húzott és megcsókolt. Ugye a buli egy faluban volt és úgy volt a szülinaposnál alszom, de megkérdezte akkor már a párom hogy alszom-e nála és ott aludtam. Azóta már eltelt 7 hónap :D

2018. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még sehogy.
2018. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tó mellett futás közben neki futottam! Egyszerűen nem figyeltem a külvilágra, hanem csak a zenére ami a fülemben szólt. Miután neki mentem egyből elnézést kértem megkérdeztem, hogy jól van-e és hogy nincs e semmi probléma. Amikor végeztem a futással láttam, hogy épp beül az autójába oda rohantam számot cseréltünk és elhivtam randizni. Azóta vagyunk együtt! 28/F
2018. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!