Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor érez valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érez valamit irántam vagy nem?

Figyelt kérdés
A 1 ht kB meg öleltem az exem órák után de viszont ő nem ölelt vissza túl gyorsan történ és még lepodhetett? Én még szeretem és azóta ugyan úgy viselkedik velem mint a mikor még nem jártunk vagyis a kapcsolatunk előtt érezhet meg valamit irántam? Miért nem ölelt vissza? 14/L
2018. máj. 8. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En is meglepődnék, ha az exem megolelne, főleg mert mar “nem jogosult” ra. Ellenkező nemű embert, akivel nem vagyunk együtt, nem ölelgetünk csak ugy.
2018. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazat meg mondva nagyon hiányzik és nagyon jó volna újra vele lenni de már nem bírtam tovább mert nagyon hiányzik és azért öleltem meg
2018. máj. 8. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A női nem egyik szégyene vagy... Olyan nagylánynak tartjátok magatokat 14 évesen, de tartás az nulla bennetek... Én 13-14 évesen még Barbie-ztam (mert tisztában voltam vele, hogy rohadtul nem vagyok nagylány), kiélveztem a gyermekkoromat, te meg itt rinyálsz egy olyan kisfiú miatt, akire 2-3 év múlva (a szó szoros értelmében) emlékezni sem fogsz.


Miért nem ölelt vissza? Az első válaszadó szépen leírta, de akkor lefordítom neked, ha nem érted: NEM SZERET TÉGED A PASI!

2018. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
Szerintem tágíts, de a barátságon ;) Perverz kutya lehet ezért nem ölelt vissza. :)
2018. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!