Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves, lány. Van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves, lány. Van egy fiú aki a legjobb barátom és én is neki én úgy érzem beleszerettem. És ő is érez irántam valamit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gond az hogy 7 év van köztünk. Ő tényleg mindent elmond nekem és én is neki. Nagyon szeretem feltétel nélkül megbízok benne. A születésnapján történt köztünk egy csók és ahhh. Mit tegyek? Nem tudom hogy most mit tegyek mert a barátságunk ugyanolyan jó ölelés meg minden baráti dolog és ismerem már elég rég óta tudom mikor milyen és biztos vagyok benne hogy nem csak egy szexre kellek neki. Nem tudok nélküle élni. Mit tegyek most?

2018. márc. 10. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez most komoly? 14 éves vagy, KAMASZ, ő meg egy FELNŐTT. Azért érzed a különbséget, ugye? Neked még csak most jön a gimi könyörgöm, ő már rég kijárta a középiskolát, és most egyetimsta/dolgozik.

Szállj le a magas lóról kislány, mert ennek az egésznek nem lenne jó vége. Szülők helyében nem érdekelne, hogy te is szereted őt, de én eltiltanám tőled vagy feljelenteném.

Egy 21 éves egy idő múlva többet akar, mint kézfogás és puszi! Ne mondd nekem, hogy te meg arra kész lennél már 1 hónap múlva.

2018. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mostani osztálytársam (régebben csak évfolyamtárs) 13 évesen jött össze egy 19 évessel. Most 16 évesen szakított a már 23 éves barátjával. Nekem akkor is fura volt, és ez nem változott. De tök jól megvoltak.

Szerintem nyugodtan összejöhettek, de arra számíts hogy mindenki csúnyán fog nézni rátok. Legfőképp a szülei, ha ők még nem ismernek.

2018. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulalok utolso, te meg biztass ilyenekre egy 14 eves lanyt.

7 ev korkulonbseg nem sok alapvetoen, de egy 14 es 21 eves kozott meg az. Talan ot ev mulva lehet rola szo, hogy erettek vagytok egymashoz lelkileg, agyilag, de meg tuti nem.

2018. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
16 voltam mikor össze jöttem egy 22 éves sráccal. Azóta a férjem 😁
2018. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!