Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok végre szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok végre szerelmes lenni? 19/F

Figyelt kérdés
Általános iskolában(7.-8.) a népszerűbb fiúk közé tartoztam sokkal nagyobb önbizalmam is volt mint jelenleg.Elég sok lány közölte is velem hogy tetszek neki és lehetne több is mint barátság... Engem nem érdekeltek, volt akit meg is bántottam, de akkor fel sem tűnt mekkora bunkó voltam csak így utólag.Baratnőm is volt ebben az időszakban, de ez is csak azért mert a haverok rábeszéltek egy kapcsolatra.Ennek véget is vetettem pár hónap után.Aztán gimiben megváltoztak a dolgok egy év után azt vettem észre hogy egy csendes,visszahúzódó srác lett belőlem még az osztályközösségbe se tudtam/akartam beilleszkedni rendesen, nem voltam népszerű.Igazán egy lány volt aki iránt többet éreztem de nem léptem amikor kellett volna és "megelőztek".Ezek után pedig csak elszaladtak az évek es az a helyzet hogy jelenleg egyetemistaként ott tartok hogy kb. 2 éve már kiszemeltem sincsen nem is beszélek igazán sokat lányokkal és nem kerültem közel senkihez.Sok időmet elveszi a sport és a tanulás,próbálok nyitott lenni de lányoknál nagyon nehezen megy.Elég aggasztó ez a szitu így lassan 20-hoz közeledve. Egyébként fővárosi vagyok minden lehetőség adott, szóval biztos velem van a baj csak nem jövök rá hogy mi.

2018. máj. 8. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van valami lány a közeledben gyakrabban, akkor esetleg figyeld azt, hogy hogyan viselkedik a közeledben. Ne úgy mint egy megszállott persze. De apró jeleket észre lehet venni, ha valaki akar tőled valamit. Ha ilyen esetleg nem lenne, akkor meg adott sok szórakozóhely, vagy park(?!) ahol tudsz ismerkedni, ha úgy hozza a dolog, hogy bejön valaki. Tűkön ülve várni nem mindig jó. Néha bekopog az ajtón a szerelem az életünkbe, vagy ne adj isten ajtóstul ront be. De ritka.. :D
2018. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legfontosabb, hogy ne feszulj ra erre az egeszre. Ne jarjon egesz nap ezen az agyad.

Jarj el szorakozohelyekre haverokkal, egyetemista tarsaiddal, ha van ra lehetoseged. Heti egyszer egy este kikapcsolodas soha sem art :) ott par feles utan nem is kell onbizalom se semmi, hogy merj nyitni a lanyok fele.

Probalhatod meg a tarskereso oldalakat, eleg sok “siker sztorit” hallottam mar

2018. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem hiszem h bármi gond lenne veled, és nem is vagy egyedül ezzel a problémával. Velem szintén ez történt.

Próbálj meg nem nagyon ráparázni.

19/L

2018. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!