Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14-16 éves korotokba volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves korotokba volt már "kapcsolatotok"? És ha volt meddig tartott?

Figyelt kérdés
Bocsámat ezért a megfogalmazásért de szebben megfogalmazva nem engedte kitenni😂

2018. máj. 9. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

16/l

--

Nekem volt. Majdnem 4 hónapot töltöttünk együtt. De ez szép és jó volt, 2 hónapig, amíg ki nem derült, hogy megcsal.

Igaz, folytattuk, de az már nem volt ugyanolyan. Kissé el is hidegültünk, erre 3. jónap végére ki is dobott s mindennek vége lett.

Erre egy hónapra, miután otthagyta, akiért elhagyott már vissza akart hozzám kuncsorogni, de én rideg voltam és így végül feladta. Azóta nem beszélünk. Minden kapcsolatot megszüntettem.

Mára pedig szerencsére már 95%-osan továbbléptem. :)

2018. máj. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sose volt. Biztos nem kellek nekik 31/F
2021. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!