Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vidítsam fel? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidítsam fel? Nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés

Van egy lány már ismerem egy ideje. Nagyon jóban lettünk, megtetszettünk egymásnak, már meg is csókoltam többször. Én rájöttem, hogy belé szerettem, ő tud is erről.

Tegnap találkoztunk, próbáltam megcsókolni, de valamiért nem hagyta, ezért padon csak a kezét fogtam és ölelgettem.

Nem mondta el miért, aztán később leírta.


Múltkor a legjobb barátja már kórházban volt szívrohammal.

És a napokban újra bement a srác, és hát sajnos...nincs többé.

Nagyon nehezen mondta el de végül igen.

A srác konkrétan mióta ismerik egymást, 12 éve szerelmes volt belé, és hát igen. A lány azt mondta, hogy most egy ideig senkit sem tud szeretni, szerelmes lenni, de nem mondja, hogy nem lesz köztünk semmi, csak most várjunk mindenképpen és csókot is hagyjuk, puszit adhatok arcára pl.

Mikor ezt elmondta egyből mondtam is utána, hogy nem erőltetek semmit, mindenben támogatom és mellette állok és megölelgetem talin, meg amennyire tudok segítek neki.

Próbálom felvidítani, de nagyon nehezen megy.

Szerintetek mit tudok tenni ezügyben?

Hülyeségeimet elmondom neki meg minden ilyent, de szerintetek mit tegyek?

Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem.


Köszönöm a válaszokat!


17/f


2018. máj. 10. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Sajnos énis átéltem, voltam az ő oldalán, hisz 3 nagyszülőm és édesanyám is meghalt. De a vígasztaló oldalon még nem voltam, és alapból nekem ez nehezen megy.

Meg úgy akarnám felvidítani, hogy magát ezt a témát ne hozzam szóba, mivel nemigen akar róla beszélni.

2018. máj. 10. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidítsd fel,amikor tudsz akkor legyél mellette,legyél figyelmes és akkor nem fogod elveszíteni.
2018. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello Kédező.


Ez nagyon,nagyon jó/kedves/aranyos vagy, hogy felszeretnéd vidítani.

Ez kedves dolog.

Az jó hogy elmondtad, hogy ott leszel mellette s segíteni fogsz neki túlélni ezt a nehéz korszakot.

Akár messengeren/viberen írhatsz neki, hogy beszélgessetek, de szerintem való életben jobb.

Vidd el moziba, fagyizni ...stb, hogy jelezd neki mennyire fontos ő.

S vegyél neki ajandékot, de ami ennél jobb, hogy készíts egy házi készítésű ajándékot, hogy kifejezd, hogy szeretnéd, hogy boldogabb legyen.


Sok sikert!

Drukkolok! :)


Ui:Remélem segítettem.

2018. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!