Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer szeretem egyszer nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbee16 kérdése:

Egyszer szeretem egyszer nem?

Figyelt kérdés

Hellosztok, segitseget szeretnek kerni szoval,

az van hogy van egy fiu aki alitolag szeret

De en csak neha neha szeretem, tudom nagyon furanak tunik es nem is tudom annyira elmagyarazni olyan a fiu h egyszer azt mondom h semmi kepp sem jovok vele ossze ra egy hetre meg h almaim pasi..legysziveees segitsetek hogy mitt tegyek elore is koszonom! <3


2018. ápr. 28. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Kapald fel a kertet inkabb , ilyen szep idoben jott tesz es gondolkozz el magadon hogy vajon miert van ez? Linkelem a gondolkodas jelenteset:

[link]

2018. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság, nincs kialakult jövőképed. Ugrálsz össze-vissza, hol ez a jó, hol meg más. Idővel elmúlik.
2018. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!