Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam a legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a legjobb fiú barátomnak h többet érzek iránta, azt mondta h neki más jön be, mégis fura dolgokat csinál, de miért?

Figyelt kérdés
Elsőnek nem jött be,örültem h van egy legjobb fiú barátom,de aztán egyre többet beszélgettünk(mostmár minden nap,ha nem vagyok elérhető facebookon,fel is hív) és beleszerettem.Megbeszéltük h mivel nagyon megbízunk egymásban,elmondjuk h kinek ki tetszik.Elmondta h neki egy másik lány,aztán később én azt h nekem ő. Azt mondta h sajnálja h nem tudja viszonozni,de semmi nem fog változni,mert túl jóban vagyunk. Amióta ez megtörtént,sokkal jobban jóban lettünk.Szinte minden nap haza akar kísérni ( eddig is hazakísért csak nem ilyen sűrűn) ,minden hosszabb tanítási szünetben találkozni akar,és elköszönésnél több percig öleljük egymást.Ha leülünk egy padra pl. akkor mindig közelebb húzódik hozzám,ha sétálunk a keze mindig hozzám ér,olyan mintha fognánk egymás kezét.Megtervezte a nyarunkta,programokat csinál(megyünk majd moziba és strandra is,ketten).Persze néha beszél a szerelméről,ami kicsit fáj is. De év elején is körülírta ki tetszik neki,és leírt engem,akkor meg persze nekem nem jött be.Teljesen máshogy viselkedik mikor kettesben vagyunk,nem úgy mint a suliban.Szokott nézni órákon,vmikor össze is nézünk.Ha kettesben vagyunk akkor olyan közel jön hozzám mikor beszélgetünk h azt hittem meg akar csókolni.Mindent tudni akar rólam és olyan dolgokra emlékszik,amiket régen mondtam és én nem emlékszek rá,vagy csak egy idő után,h tényleg mondtam ilyet.Van olyan mikor hajnali 2-ig beszélgetünk és úgy köszön el h " Jó éjszakát <3"Amíg nem mondtuk el egymásnak,azt hittem bejövök neki.Azt mondta h ha neki tetszik neki vki akkor azt senkinek nem mondja el h ki,csak a legjobb barátjának,de azt h most ki tetszik neki,biztos tudják vagy 8-an. Egyszer megkérdeztem h hogy csajozik,és leírta azt amit velem csinál(próbál minél több időt eltölteni az illetővel és minél többet beszélgetni).Az egyik haverja azt mondta nekem h a legjobb fiú barátom azt mondta neki egyszer h én tetszek neki.Még sosem volt legjobb fiú barátom,nemtudom hogy ilyen e egy fiú-lány baráti kapcsolat.Ez annyira zavaros, nem tudom összerakni a tetteit azzal amit mond...

2018. máj. 12. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy?
2018. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! 16
2018. máj. 12. 19:07
 3/5 anonim válasza:
Én azt ajánlom, hogy konkrétan le kellene tisztáznotok a helyzetet. Nem messen, hanem face to face. Nem tesz sem neked sem neki jót, ha hagyjátok ezt örlődni, mert felemészt. Állítsd kész tények elé és kérdezz rá te is, hogy most akkor mi is a helyzet. Mindig az egyenes út a legjobb. Hidd el velem és a legjobb barátommal is ez volt. Erőt vettem magamon és túlestünk egy kissé kellemetlen beszélgetésen, de ma már több éve együtt vagyunk. Ő a legjobb barátom, a párom, a lelkitársam. Lehet ma ez nem lenne így, ha nem lettem volna bátor. Szóval csak bíztatni tudlak, hogy legyél vele nyílt és őszinte. Lehet hogy a jelek tényleg azt mutatják, hogy ő is érez irántad valamit, de lehet hogy csak túlgondolod. Kérdezz rá. Semmi baj nem lesz.☺
2018. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jolvan,köszönöm
2018. máj. 12. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2019. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!