Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet az oka vagy egyszerűe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet az oka vagy egyszerűen csak ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Apám még nagyon pici koromban itt hagyott minket,és nekem valahogy jó lenne egy fiú (vagy egy apa)aki itt van mellettem,segít,és bízhatok benne,stb. Már volt egy kapcsolatom,(nem sült el valami jól),de akkor valahogy minden olyan jó volt...


Nemtudom ez normális -e,de engem úgymond"megnyugtat"ha valakivel beszélhetek egyes fiúkrol. Csak én vagyok ilyen?



Igazából van egy bátyám de ő már elköltözött,az iskolában meg egy fiú barátom van,de vele csak jót lehet hülyéskedni.Ja és a bátyám amikor itt lakott még akkor folyton csesztetett tehát az se nagyon segített a helyzeten...

Különben lány barátaim vannak,anyukámmal élek,és hiányolom (a)fiút az életemből.


Szóval az lenne itt a kérdés hogy az apám meg ez így összefügg valamilyen módon?



2018. máj. 12. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Valamilyen szinten biztos közre játszik az is, hogy nem volt kire ''úgy'' felnézni mert úgy teljes a kép... De azt igy látatlanba is megmondom ,hogy ő többet veszitett ,hogy otthagyott mint forditva :)

Ha van kedved beszélgetni irj nyugodtan, könnyebb egy ismeretlennek elmondani a problémáidat. Mert abból mostanában van nekem is :_D

2018. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Előző vagyok. Mégvalami. Az a másik dolog, hogy fiúkkal meg lehet beszélni olyan dolgokat is amiket lányokkal nem. Máshogy állunk a dolgokhoz.

/F

2018. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen szintű apakomplexus, két exem is egyszerre látta bennem a párját és az apját, meg több haverommal is beszéltünk ilyenről, hogy náluk is ugyanez (volt) a helyzet, szóval teljesen természetes dolog.
2018. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!