Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A kiszívott lila foltokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszívott lila foltokat hogyan tudnám gyorsan eltüntetni?

Figyelt kérdés
Tegnap történt, hogy a barátom kiszívta a nyakamat. Egyébként nem azért, hogy látványos legyen vagy szimbolizáljon valamit egyszerűen csak megtörtént ( amúgy nem feküdtünk le). Eléggé zavar mivel az iskoláig fél órát kell buszoznom na meg még sétálni is és ma reggel kaptam pár gyilkos tekintetet. Tudom, fondolni kellett volna erre.

2018. máj. 14. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Hat az nem fog hamar elmúlni, semmit nem tudsz vele csinálni. Ez olyan, mint a veralafutas. A heten mar tuti ott marad. Max halvanyodik. Mar nem tudsz ezzel mit csinálni, de ennek fényében legközelebb ne engedd :D
2018. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar akkor használj egy kis korrektort. Vagy alapozót
2018. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar, hogy iskolában a ,,jó éjszakád lehetett” mondatot minimum 3x megkaptam
2018. máj. 14. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De mire jó ha kiszívják a nyakad?


Egyébként van alapozó, korrektor meg ilyen smink cuccok amik segíthetnek ,,eltűntetni''.

Krémezd. Mást nem igazán tudsz tenni

2018. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy, vannak sálak amiket most is fel tudsz venni, valami alapozó vagy valami sminktermék (nem értek én ehhez xD) el tudja tüntetni, legalábbis halaványítani rajta. Kb. 1 hét és eltünik teljesen. De függ attól, hogy mennyire szívta meg. Barátnőm a hasamat szívta ki még kedden kicsi volt a folt kb 1-1,5 cm de még midnig látszik kicsit.
2018. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
van aki fogkrémmel keni (állítása szerint sokkal hamarabb gyógyul tőlle)
2018. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták egyszer hogy sűrű fésűvel kell fésülgetni gyengéden,akkor gyorsabban elmúlik,mert serkenti a vérkeringést. Addig meg korrektor!
2018. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!