Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még soha bem veszéltünk élőbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha bem veszéltünk élőbe csak messangeren de jarni akar. Miert?

Figyelt kérdés
Nemreg jottem at ebbe a suliba es az eggyik nagyobb osztalyos fiu ramirt. Azota kb mindennap ramir es irogatok vele. Szokott perverz dolgokat irni de mindeggy is mert fiu. Megkerdezte multkor hogy jarnek e vele d een mondtam hogy meg nem is talalkoztunk. Azota irogat nekem cuki dolgokat de volt egy kerdoív amit elkuldtek beki és abba azt irta hogy nem tetszem neki. Akkor miert irkal nekem????

2018. máj. 15. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
ki akar használni szerintem. Az én párom is fiúból van és nem perverzkedéssel kezdte, ez nem mentség. Az meg hogy neked jópofizik a hátad mögött meg mégsem tetszel szánalmas, az meg főleg hogy arra sem méltat hogy személyesen beszélyen veled.
2018. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:DDDDD Hány éves vagy te?
2018. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azok a fiúk szoktak perverz dolgokat írkálni, akik csak szexelni akarnak, már bocsánat. Nagyon jól elő tudják ám adni magukat, hogy azt hidd tetszel neki, de ha egyszer azt írta egy kérdőívbe hogy nem, akkor valószínűleg így van. Úgyhogy szerintem ne hagyd hogy kihasználjon. Vannak sokkal jobb fej fiúk is. :D Az én barátom még a harmadik randin se mondott semmi perverz dolgot.
2018. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőívek meg chatelés alapján akarjátok eldönteni, hogy tetszetek e valakinek vagy se? :D Jaj ha így folytatjuk ki fogunk halni.
2018. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!