Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja (interneten) megismerkedtem egy fiúval. Pár napon belül ő lett a legjobb barátom. Nen tetszett, de barátilag nagyon szerettem. (Ot lakik ahol anyukámék, ezért sokat járok arra..) Aztán amikor mentem anyumékhoz, akkor találkoztunk. Kicsit megtetszett.. Amikor eljöttem pár nappal később bevallotta, hogy szerelmes belém. És akkor már én is az voltam. Már csak egy bökkenő van. Kiderült, hogy a hugom is szerelmes belé..én: (13/L) fiú: (13/F) hugom: (11/L)

2018. máj. 17. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bökkenő. 11 évesen még nagyon fiatal ehhez. Majd kinéz magának mást.
2018. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen foglalkozon még a barbikkal...

Neked meg sok sikert.

2018. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Csinálj anyáddal közös négyest úgy is egy helyen laktok.
2018. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lelkiismeret furdalásom lesz a hugom miatt..😣
2018. máj. 19. 10:27
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mondd meg a hugodnak hogy te szereted a fiút és ő is téged. Légy vele őszinte. A kommunikáció sok mindent megoldhat. Vagy kérj segítséget anyukádtól is. Ha a fiúnak te kellesz akkor téged szeret nem a hugodat tehát nyert ügyed van. Nem mondom hogy a hugod nem fog haragudni, de előbb utóbb megbékél. Vagy az is lehet egyáltalán nem lesz mérges rád. Ha pedig ennyire tartasz attól hogy megharagszik rád akkor tartad titokban és csak anyukádnak mondd el ha olyan vele a viszonyod
2018. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!