Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek valakit de ő utál,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek valakit de ő utál, mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapja kezdünk el beszélni, az elején tetszettem neki de én nem akartam semmit tőle. Aztán "barátok" lettünk, néha elég paraszt voltam vele de ő is velem, a végére egész jó lett a kapcsolatunk csak az volt a baj hogy kezdtem iránta többet érezni, nem mondtam el neki de látszott rajtam, elég gyerekes voltam, kíváncsi voltam hogy viselkedne ha egy idegen lány közeledne felé ezért kamu facebookkal próbálkoztam (tudom hogy ezt nem kellett volna) tudta hogy én voltam. Elmondtam neki hogy mit érzek és elküldött...próbáltam menteni a menthetetlent de nem ment. Kb egy hete letiltott minden közösségi oldalról és azt mondta hogy utál. Csak az a baj hogy én még mindig szeretem őt...ráadásul minden nap látom mert ugyan azzal a busszal megyünk iskolába ugyan abból a megállóból. nem tudom mit csináljak hogy megbocsásson a hülyeségeim miatt

2018. máj. 18. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, azt mondják, az idő segít, megbocsát vagy semleges lesz neki, de ne teperj nagyon.
2018. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú hogy letiltott mindenhonnan, de azért minden nap látod mert mindig ugyanazzal a busszal mentek suliba. Mi lenne ha odamennél hozzá? Vagy letiltott a személyes megszólításról is?
2018. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt letiltott azt mondta hogy nem beszél velem élőben sem
2018. máj. 19. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd az egészet, majd megbánja később, vagy nem, ezt mi nem tudjuk megmondani. Valszeg nem jössz be neki úgy, csak havernak jó voltál, ilyenek játszanak most. Sajnálom😢
2018. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!