Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mire utal ha önimádó...

Az mire utal ha önimádó vagyok, de másokat is szeretek?

Figyelt kérdés

Belenézek a tükörbe és úgy érzem a világ legszebb, legjobb csaja néz vissza. Volt hogy fájt a fejem és belenéztem a tükörbe és elmult. A belső tulajdonsaimmal is ugyanigy ki vagyok bekulve. Nem érdekel ha valakinek nem vagyok jo. Amugy is volt már olyan akitol megkérdeztem h mi a baja velem de nem válaszolt, hat akkor en miert erezzem rosszul magam? Néma gyereknek az anyja se érti a szavát

Viszont nem vagyok egoista. Vannak emberek akiket szeretek, nem szúrom hatba őket mint az átlagemberek.


2017. febr. 23. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmire. Mire utalna?
2017. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel le másokat csak mert te jobb vagy náluk, elfogadod mások hibáit, akkor egészséges egoista vagy.
2017. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapvetően jó alap. De még egy csomó minden más is számít. pl az is fontos, hogy a full önbizalomnak ne az legyen a vége, hogy totál kitöltöd a teret és másiknak nem marad. vagy az, hogy érezni, hogy elég sok szerencse van ezekben a dolgokban. amikor a lottó győztes nagyon büszke magára az fura lehet :) örüljön neki és használja, amije van, de azért legyen ott az, hogy nem ő adta magának ezt. és legyen valami hála. és másokat emelés.
2017. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!