Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a barátnőm bátyja, elmondjam a barátnőmnek? Több lent.

Figyelt kérdés
Szoval nagyon tetszik a barátnőm bátyja, csak nem tudom hogy elmondjam-e neki vagy nem. Igazábol, mondtam már neki annyit, hogy aranyos meg helyes a testvére, de így konkrétan nem. Azt tudni kell hogy rengeteg lánynak tetszik, és nagyon sokan szerelmesek belé, ugyanis tényleg nagyon helyes.A belsőjét sajnos még nem ismerem. Mondta a barátnőm hogy sokan szeretnének vele jó barátok lenni,hogy megszerezzék a bátyját. És ezért is félek kicsit elmondani neki hogy tetszik nekem is,mert akkor lehet azt hinné hogy én is csak azért barátkozok vele.Vagy nem tudom. És ez egyáltalán nem így van. Mit csináljak? (Amikor kérdezte hogy ki tetszik nekem inkább letagadtam és azt mondtam különösebben senki,nagyon rossz volt ezt mondani,de féltem azt mondani hogy a testvére.)

2018. máj. 19. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Barátnő/barát testvére tabu.


1. manapság alkalmatlanok a fiatalok nem haragban szakítani, így nem csak a "szerelmi" kapcsolat megy tönkre, hanem az ahhoz kötődő baráti kapcsolat is.

2. Ha tényleg olyan helyes, evidens, hogy tetszik neked is, minek kéne tagadni, ha egy vonzó férfi tetszik. Szóval itt azért többről van szó, mint szimpla tetszés.


Én elfelejteném, és keresnék mást, ha elég fontos a barátságod, vagy ha úgy alakul, akkor flörtölj a bátyjával, és lesz ami lesz.

2018. máj. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondanám el neki mert csak feleslegesen összevesznétek a lánnyal. Rossz néven venné tuti ha már ki is jelentette hogy sokan a báttya miatt barátkoznak veledl.
2018. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszokat.
2018. máj. 19. 21:17
 4/5 anonim válasza:

Nálunk volt ilyen a családban,pontosabban a nővérem összejött a legjobb barátnője bátyjával. Miután a barátnő megtudta,összevesztek,de hamarosan ki is békültek. A fiúval kb egy hét után szakítottak. Szerintem nem érdemes túl sok energiát beleölni,végülis ha tetszenél neki kezdeményezne ő. (Nem sértés)

Főleg ha sokkal idősebb mint Te,a nővéremnél 3 év volt köztük (13-16) és így sem működött,mert gondold végig mit akar egy 13 és mit akar egy 16 éves(főleg ha fiú) ;)

2018. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani. Köztünk viszont csak 11 hónap van.
2018. máj. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!