Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok veletek is mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek is mindig az van, hogy ha megtetszik nektek valaki, akkor annak ti nem tetszetek? Én mindig így vagyok vele, és ez olyan rossz. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeidet, légy nyitottabb.
2018. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"akkor annak ti nem tetszetek?"

Ez = elutasított?

Vagy meg se próbáltad? Ez a nem mindegy!

2018. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd jon a megfelelo!
2018. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen... Vagy ami még rosszabb, hogy sose tudom meg viszonzott-e a dolog, mert egyikünk se mer lépni. Én most azon dolgozom, hogy megtanuljak egyérteműbb jeleket adni és megközelíthetőbbnek tűnni, és előbb-utóbb képes legyek a kezdeményezésre is, valamint az igényeimet is igyekszem változtatni úgy, hogy ne megalkuvás legyen, hanem egyszerűen józanabb és elfogadóbb a hozzáállásom. Plusz ha látom hogy teljesen reménytelen a dolog, akkor bármennyire is fáj, el kell engedni a vonzalmat.
2018. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen mindig van. Aki nekem első látásra nem tetszik általában vele szoktam összejönni mert utólag mindig megkedvelem, és megszeretem. Életemben eddig egyetlen egyszer volt olyan amikor valaki nagyon megtetszett és én is tetszettem neki. Abból viszont azért nem lett hosszú távú a kapcsolat mert hiába tetszett nekem nagyon a srác, sajnos belül nagyon nem volt jó. Egyrészt buta is volt, meg baromira felelőtlen, és egyszerűen semmi jövőképe nem volt arról hogy mit kezdjen magával. Egyfolytában csak a bulizáson, meg a bicajozáson járt az esze, nyáron meg mindig strandra akart menni. Volt neki egy nagyon jó állása egy strandéteremben ahol tényleg nagyon jó csapatban volt, és jól is keresett de elszúrta, méghozzá azért mert inkább bulizni akart egy olyan rendezvényen ahol nagyon kellett volna hogy dolgozzon, dolgozott is, csak pár órát utána ki ment bulizni, mindent otthagyott, sokan meg beleszakadtak a munkába és a főnöke ezen rágott be, kivágta, de nem érdekelte őt, csak akkor sírt amikor elfogyott a pénze. Én meg ezért hagytam ott mert nagyon felelőtlenül viselkedik, soha semmit nem vett komolyan, még a saját érdekében sem.
2018. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!