Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lassan 1 hónapja szakítottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 hónapja szakítottam a barátommal de van sok nap amikor vele álmodok főleg jót és ez így rossz érzés lehet ezen változtatni hogy ne? Vagy tényleg ennyire nagy nyomot hagyott bennem?

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt első igaz szerelmem volt de megváltozott az utóbbi hónapokban muszáj volt szakítanom.. Nyilván gondolok rá hiányzik is még mindig szeretem és fontos is lesz számomra annak ellenére is hogy 1 hét után öszejött másik lánnyal és ugyanazt csinálja vele amit velem és ugyanolyan helyekre viszi ahova engem és ezt látom is nap mint nap de az álmomban nem szerepel soha a csaj.. Meddig tarthatnak ezek az álmok?

2018. jan. 10. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Természetes hogy hianyzik mert kotodtel hozza, szeretted , az almaid pedig az ilyen gondolataidat vetítik ki.Hianyoznak neked a regi szep idok , ez teljesen okés dolog.Kitartast!
2018. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!