Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy új barátnőm aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új barátnőm aki nagyon messze lakik tőlem. Hogyan tudnám kimutatni, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Lett egy új barátnőm de nagyon messze lakik tőlem (a város másik végén) és én ki akarom mutatni neki, hogy mennyire szeretem. De ez nagyon nehéz nekem, mert tök jó ötleteim voltak eddig (pl: Korán reggel ki megyek a házuk elé és az ajtó elé ki rakom virágból, hogy "Luv y" és oda rakok egy cetlit a nevemmel. De ezt ugyebár nem tudom megcsinálni a távolság miatt) A lényeg az, hogy voltak jó ötleteim, de ezeket nem feltétlen tudom megcsinálni. Még arra gondoltam, hogy valami speciális módon készítek neki egy képet amin látszik, hogy sokat bajlódtam. De örülnék ha meg tudnátok dobni ötletekkel! ;)

Mondanátok ilyeneket?


2018. máj. 20. 21:03
 1/6 anonim válasza:
A város másik vége azért nem lehet olyan messze. Találkozzatok félúton, lepd meg valami közös élménnyel amit mindketten élveztek, legyél figyelmes. Sétáljatok, beszélgessetek, érdeklődj és hallgasd figyelmesen. Egyszerű dolgokkal is le lehet venni egy lányt a lábáról, nem feltétlenül kellenek bonyolult ötletek. A lényeg, hogy jól érezze magát veled.
2018. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Város másik végén lakik és ezért nem megy, ahha értelek. Enyém 80 kilóméterre lakik mégis együtt vagyunk minden hétvégén. Biciklizz egyet mert te megteheted :D
2018. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb város itthon Budapest. Könyörgöm, ha barátnőzni tudsz akkor utazni is. A két legtávolabbi kerület is meg van 1,5 óra alatt tömegközlekedéssel plusz ahogy előttem is írták simán találkozhattok félúton...
2018. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1- ha már oda kell tenni egy cetlit, hogy tudja , te voltál, az már régen rossz :D 😂

És ha neked 1,5-2 óra utazás nem fér bele, nem igen kell még neked barátnő....

2018. máj. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
*Ország másik vége*
2018. máj. 21. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kellett volna belemenni a tavkapcsolatba:(
2018. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!