Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom kimutatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimutatni hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Először még a közelébe se mertem menni. Mondta hogy szerelmes belém. Néha bókol én ilyenkor elmosolyodok. De ha kérdez valamit akkor egyszerűen nem tudok válaszolni. Pl. megkérdezte hogy odadom-e a kardigánom mert fázik. Azt mondtam hogy nem. Egyszer elpróbált nagyon bénán randira hívni de ez váratlanul ért és nem válaszoltam. Mindent elbénázok. De ezt nem direkt csinálom.

Mit csináljak hogy ez ne legyen így?

Kérlek segítsetek.

Köszönöm előre a válaszokat.



2017. máj. 24. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mit érzel. Azzal, hogy zavarba jössz nem vagy egyedül például én is ilyen voltam, de már megváltoztam. Vagy válaszolj kicsit később, amikor összeszedted a bátorságod.
2017. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2017. máj. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!