Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért kezdett el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kezdett el lájkolni? És mit kéne tennem a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Még általános suliban találkoztam egy sráccal egy megyei rendezvényen, aki nagyon megtetszett. Elég rendesen bámultam is, aztán utánam jött köszönni, egy másik alkalommal (bár nagyon rövid időre), de leszólított. Aztán sajnos évekig nem láttam, nem mertem jelölni Facebookon. Most nyáron jelöltem csak be, vissza is jelölt. Rengeteg posztját, képét lájkoltam, de ő soha nem az enyéimet. Most felraktam újabb képeket májusban, és ő volt a második, aki belájkolta, valamint ma megváltoztattam a profilképemet, és azt is lájkolta. Szerintetek? Mi történhetett vele?

Ui.: Elvileg nemsokára egy eredményhirdetésre ő is hivatalos meg én is.


2018. máj. 21. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az eredményhirdetésen szólítsd le,abból biztos nem lesz gond.Valószínűleg tetszel neki.
2018. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt már szinte ugyan ilyen kérdés. Lehet, hogy mindenkinek mindenét lájkolja, erre ne alapozz. :D
2018. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!