Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek a továbbiakban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek a továbbiakban, hogy sikerüljön megmenteni a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, barátnőm 17 lett tegnap. (június 12.én jöttünk össze)


Szóval 3 hónapja együtt vagyunk, az elején szép volt minden, keresett facebook-on ,mindig kérdezte mit csinálok valamikor felhívott, és keresett. Egy nap, mikor utaztunk volna haza, lekéstuk a buszt es egy nagyon picit megszólaltam, hogy nem kellett volna visszmenni a pulóvert felvenni, és akkor nem késsuk le. Erre nyugodtan válaszolt, hogy sajnálja, en mondtam, nem vészes várunk a következőre. Ez a kisebb nézeteltérés után, alig irt, alig keresett. Több se kellett most hogy dolgozom Ő neki meg fontos az iskola csak a hétvége johet szóba és kérdeztem, hogy találkozunk-e erre azt válaszolta, hogy barátnőjével lesz. Beleegyeztem, viszontmegint folytatta azt, hogy nem keres, rákérdeztem mi ez a nem érdekel stílus, erre azt mondta nem tudja szeret-e.. Azután tegnapelőtt átmentem hozzá megbeszélni a dolgokat, szülinapja miatt vettem neki ajándékokat es kérdeztem hogy szakítani szeretne e meg, mondta hogy nem tudja es nincs jol.. Azután rahagytam megnéztünk egy filmet puszilgatott közben elmondtam neki hogy nekem mennyire fontos es szeretem. A nap végére hazamenet elott elsírta magat es mondta, hogy szeret. Nagyon boldog lettem miatta, hazamentem, megis tegnap lerazott hogy barátnőjevel lesz megint.. viszont mar joreggelt üzenetet kaptam es elmesélte hogy mit művelt a mamája stb. Viszont ma megint en keresem csak, és mindig elérhető..


Eléggé bizonytalan vagyok, tanacsokat szivesen várok. Kutya harapas szorivelt nem akarok, en nem hanyagolom el, mert ha tényleg bizonytalan nem szeretnék meg egy lapáttal radobni azzal, hogy nem foglalkozom vele, ugyanis akkor biztos szakítás lesz a vége.


Helyesírási hibák, elirasokert bocsánat telefonról írtam meg a kis történetem.


Szép napot annak is aki elolvasta^^



2017. szept. 17. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Nos neked is szép napot s gyönyőrű létezést. Minden rendben lesz. Ami megoldaná ezt, nem megtanítható ti szinteteken. Bízz sorsban, tudják mit csinálnak. Csak tedd legjibbat, szeresd.
2017. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!