Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ilyenek? Legalább is a többségetek.

Figyelt kérdés

nem tudom miért de nálam a lányok nem akarnak meg nyílni mármint értitek ne értsétek félre.

egyszerűen hiába beszélgetek velük kérdezek, tőlük mondok nekik vicceket vagy csak társalognék velük időhúzásként.

nem akarnak megnyílni. tudtommal nem vagyok szó okádó, vagy rusnya vagy idegesítő. és ez egyszerűen idegesít hogy annyit válaszolnak. most pld

kérdezem: miujság volt e veled valami?

erre ő: semmise volt. veled?

vagy mondok neki viccet és csak nevet és mond rá valamit azt kész.

de azt se akarom hogy sokat kérdezek vagy sokat beszélek mert ez meg ront a benyomáson.


és szeretném kérdezni, hogy van e erre valami megoldás?

vagy mit tegyek ilyenkor?



ui: bocs ha értetlenül fogalmaztam valahol. fáradt vagyok már. ha meg esetleg valahol olyan helyesírási hiba van azért is bocsi, mint már mondtam fáradt vagyok



#beszéd #beszéd mit tom én zavar
2018. máj. 22. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszintén... Egy viccre ez a normális reakció, az a kérdés meg, hogy miújság? a szülőknek se szokott beválni. Lehet, hogy rossz példákat írtál, de beszélgetni, témákról próbáljatok, ne csak a semmiről. Filmek, suli, vagy bármi közös :)
2018. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, ezekre nem lehet máshogy válaszolni. Mit vársz mit mondjon egy viccre?

Kérdezd témákról,mint azt az első is mondta.(film, hobbi, álmok...) A mizu féle kérdésekre meg mindenki az válaszolja, hogy semmi, ez csak ilyen szófenntartó kérdés, de nem való semmire, ezért unalmasnak is tűnhetsz egy idő után. Kérdezz rá bátran bármire, amit ki tud fejteni, majd mondd el a te véleményedet is:)

2018. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!