Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezért fel jelenthetnek a szülei?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért fel jelenthetnek a szülei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje ismerkedem egy lánnyal,aki tőlem fiatalabb 4 évvel.

Én 19 vagyok ő pedig 15.

Eléggé megkedveltük egymást,találkozni is szeretnénk.

Igazából nem vagyok tisztában vele hogy ha ellenzik a szülei esetleg,kaphatok e valami büntit ha fel jelentenek? Mert ugye nagykorú vagyok ő pedig még nem..

Bár szerintem a kor nem számít.


2018. máj. 23. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Max akkor kapnál valamit ha lefeküdnétek.

Liliom tiprás vagy más néven kiskorú megrontása. De azért is max 2 év felfüggesztet jár.

2018. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szasza212 ***** válasza:
Nem, 14 év a korhatár, elvileg nem büntethető
2018. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A beleegyezési korhatár 14 év, ha Ő is szeretne veled találkozni, akkor jogilag egyáltalán nem lehet belekötni
2018. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rekordot döntöttem,találkoztunk jól el voltunk.

Mire haza értem le lettem tiltva facebookon.

Istenem.. nevetséges

2018. máj. 23. 21:13
 5/5 Szasza212 ***** válasza:
Ez előfordul a tiniknél, vagy nem azt kapta amire számított, vagy pedig megijedt, aztán ők azt hiszik ezzel meg van oldva minden, de ettől ez még elég tisztességtelen húzás..
2018. máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!