Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm 14 éves én 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 14 éves én 18 nagyon szeretem a lányt de szülei még kicsinek tekintik?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a lányt és ő is engem de a szülei gyerekként tekintenek rá és nem nagyon akarják ,hogy meg kapcsolata legyen mit tegyek de amikor meg nem lehet velem akkor meg nagyon hiányzik.

Van olyan törveny ami kimondja ,hogy egy 18 éves nem lehet eggyüt egy 14 évessel?


2018. máj. 12. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Valahogyan bizonyítanod kéne a szülők előtt, hogy nem csak szexek akarsz, ha meg továbbra is tiltják tőled, akkor 1-2 évig tartsátok titokban a dolgot. Később meg már tényleg nem szólhatnak bele.
2018. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

azért tekintik kicsinek mert még kicsi

mostanába jött csak divatba az hogy a 14 évesek már milyen érettek meg 12 évesen is már így a pasik úgy a pasik, 14 évesen már szex, 16 évesen meg hogy terhes lettem mit csináljak??

nem igazán az van, hogy kicsinek tekintik hanem, hogy korához megfelelően bánnak vele

ez meg hogy szeret eléggé relatív, ebbe a korba el se tudják képzelni, hogy mit is jelent ez az érzelem, majd csak évek mulva mikor vissza gondol fogja belátni hogy közelébe se volt ez az igazi szerelemnek

2018. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
2-es, ezzel nem segítessz. Hidd el tudnak ők is érezni. Szóval kérdező, én azt tanácsolom, amit az 1-es. Sok sikert :) a 2-es válaszolóval ne is törődj.
2018. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a 2-essel értek egyet.

Miként tekintsenek egy 14 éves gyerekre? Nagyként? Nőként?

Egy 14 éves gyerek még nem tud mit kezdeni egy kapcsolattal, kezdetleges érzelmek, kezdetleges készségek mindenre. Nem tud sokat nyújtani.

2018. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem arra hajtanak, hogy ne legyen a lanyuknak kapcsolata, hanem csak arra, hogy ne egy felnottel.
2018. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 14 éves nem gyerek, de nem is nő, hanem tini... Ezt jól jegyezze meg mindenki! Az meg már más kérdés, hogy bizonyos dolgokhoz még úgymond kicsi. Pl. szex, buli, meg hasonlók. Szerintem ezért nem tartják jónak a kapcsolatotokat és szerintem érthető is. Mint írtam, 14 évesen az ember mondjon akárki akármit, nem elég érett a szexhez, de te 18 évesen gondolom már szeretnél testiséget és ettől félnek a lány szülei.

14/L

2018. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Szia! A szülõk màr csak ilyenek, próbàld meg megérteni az õ helyzetüket is hiszen nemsokàra kirepül a fészekbõl a lànyuk. De azért megértelek titeket én 15éves vagyok(làny)1éve pàrkapcsolatban nàlunk is döcõgõsen indultak a dolgok. Tegyél jó benyomàst a szüleire, de tudd hogy senkinek nem kell megfelelned. Mi baj lenne a 14éves korral!? Ez nem igaz, hogy az idõsebb generàció akkor nem volt szerelmes. Filmekben is benne van, hogyan talàl két kamasz egymàsra. Te màr nagykorúnak szàmítassz de nem jelenti azt, hogy túl koros vagy a baràtnõdhöz, vagy csak a szex körül forognak a gondolataid. Ha màshogy nem megy próbàlj meg leülni a szüleivel nem régimódi. Csak értékelni fogjàk az igyekezeted.
2018. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Utolsó vagyok! Még mindig. 14évesen is lehetnek komoly érzései az embernek nem kell àlltalànosítani az összes tini lànyt minden embernek màs az intelligencia szintje!
2018. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és azt még mindig hozzàtenném nem nem nõként ahogy írjàk hanem szàrnyait kibontakozni akaró szerelmet életet megélõ tinire. Akit nem kell lenézni vagy megfosztani a szeretet örömétõl hiszen mindenkinek jàr. A hülye tàrsadalom talàlta ki, hogy korhoz nemhez testsúlyhoz anyagi helyzethez stb hez kötött a szerelem.
2018. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!