Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszett egy srác de most már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett egy srác de most már a haverja tetszik, nagyon gáz a helyzet?

Figyelt kérdés

Kb fél évig nagyon szerelmes voltam egy srácba,ezt ő is tudta de nem akart tőlem semmit,aztán feladtam a próbálkozást és most kb 1 hónapja megtetszett a legjobb haverja és emiatt nagyon rosszul érzem magam...Ez nagyon gáz?(a srác nem tudja)A legjobb barátnőmnek se mertem

még elmondani


2018. máj. 23. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Ha te úgy állsz hozzá, hogy nincs ezzel semmi baj, akkor jól fogod ettől magad érezni. Ne agyalj feleslegesen.
2018. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A sráccal, akibe szerelmes voltál, nagy eséllyel kínos lesz az elején találkozni, de nem volt köztetek semmi, szóval nem mondanám gáznak. Főleg ha a sztori már elég régi.


Aki most tetszik, azzal kapcsolatban tisztázd le magadban, hogy miért, nem-e sima fellángolásról van szó. Ismeritek egymást egyáltalán? Jól érzed magad vele? Ha igen, ne üldözd, hogy szerelmes vagy belé, mint a másiknál, mert taszító szokott lenni, ha valaki rátapad a másikra. Lógjatok együtt, ismerkedjetek, aztán majd úgyis lesz valami.

2018. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt... Elég ismerős helyzet... A lényeg, hogy tisztázd magadba, hogy tényleg kell-e neked. És, hogy szerinted megéri-e. Sajnos én nem így tettem... Elmondtam legjobb baratnőmnek, amit nem kellett volna. Inkább ne mond el senkinek, ez a legjobb tanácsom. A két srác barátsága eleggé el lett cseszve barátnőm miatt.
2018. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igazából a másik srácnak se én mondtam el mert amire én eljutottam odáig hogy elmondom neki arra már egy osztálytársam megmondta a srácnak...ezért nem is beszéltem még egyikükkel se,de úgy érzem hogy tényleg kell és nem csak egy fellángolás,ha eljön mellettem akkor mindig van egy kis "szemezés",bár ezt nem tudom hova tenni ugyanis elvileg van barátnője,bár kívülről úgy látszik hogy nem túl jó a viszonyuk...annyira jó lenne ezt megbeszélni a barátnőmmel de félek hogy kiakadna
2018. máj. 23. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, én még jártam is exem haverjával, de jól kezelték a helyzetet.
2018. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, beleszerrettél és ennyi :)

Hány éves vagy?

Ha szeretnél beszélj a barátnőddel, ha kiakad az az ő baja az igazi barátnők meghallgatják egymàst segítenek egymàsnak bârmi van.

2020. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!