Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A valóságban is létezhetnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is létezhetnek yanderék?

Figyelt kérdés

Ti találkoztatok már ilyen őrölten szerelmes emberrel? És ha igen ti voltatok szerelmének tárgya? Illetve van itt köztetek is yandere típusú lány/fiú megbújva?

Csak animékban létezhet ilyen ember vagy már a valóságban is előfordulnak ?


Fiúk mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Lányok mi a vélemények egy ilyen fiúról?


yandere: őrülten szerelmes típus aki képes lenne megölni a rivális lányokat stb egyszóval egy elmebeteg szerelmes lány v fiú xd



2018. máj. 23. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:

lol XD nem hittem volna h ennyi válasz jön :D jöhet még xD


az én véleményem szerintem léteznek, mert nézzük végig azt hogy léteztek emberek akik szerelmük miatt öltek, féltékenységből stb persze ne ilyen kawaii lánykákat képzeljünk el :D habár kitudja

2018. máj. 23. 17:20
 2/8 A kérdező kommentje:
wtf nulla válasz lett a majdnem 100ból? xdd
2018. máj. 23. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A valóságban is létezik egy csomó ember, aki idegesítően féltékenykedő és kontrolláló a szerelmével, meg olyanok is akik titokban kutatnak a szerelmük után, utóbbiakat szokták "stalker"-nek nevezni. Ráadásul a szociopaták jellemzően mindig yanderék, mert úgy ragaszkodnak a szerelmükhöz, mint vadállat a zsákmányához.

A valóságban is létezik minden fő dere típus:


Yandere = zaklató/féltékeny/megszállott

Tsundere = bunkó/elutasító/agresszív

Kuudere = visszafogott/csendes/egykedvű

Dandere = félénk/csendes/zavart

Deredere = kedves/jószívű/jókedvű


Ezek közül szinte minden ember be tudja osztani magát az egyikbe.

2018. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
szar kerdes
2018. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 3mas :D


4es szar válasz :(

2018. máj. 23. 20:18
 6/8 October15 ***** válasza:
60%

Stalkerhez már volt szerencsém. XD Csak tudnám, hogy miért nincs ízlése és, hogy honnan tudta a címem. XD


26F

2018. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Én orrba-szájba dugnék egy ilyen lányt.
2018. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Yandere girl személyesen xD

Igazából én szívesen vennék magam mellé egy hasonló személyiségű srácot, legalább megértene azt hiszem.

2018. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!