Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezhetnek a...

Szerintetek létezhetnek a valóságban is olyan férfiak, mint egy-egy szépen megírt könyvben vagy megcsinált filmben? (speciál A szürke 50 árnyalata, A soha határa stb. )

Figyelt kérdés

Tudom ezek kifejezetten úgy vannak megírva, hogy hassanak ránk nőkre. De hatnak is! Szerintem sokan ábrándozunk olyan férfiakról mint azokban a regényekben, de a valóságban vajon valakinek volt már hasonló típushoz szerencséje?...vagy tényleg csak egy regénykép marad..

Másrészt pedig az is kicsit szomorító, hogy egy könyv hatására képesek vagyunk elolvadni az adott karaktertől..ennyire nem vagyunk 'kielégítve' (lelkileg sem?)

Bocsánat, ha valakit megbántottam lehet csak én vagyok így ezzel a témával..természetesen magamból indultam ki!


2014. okt. 18. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted viccből ez a nevem?:D
2014. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Hiába vannak ilyen férfiak, ha mehetnek a friendzone-ba.
2014. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Mr BDSM te gazdag vagy?:D:D:D
2014. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Jah igen, bocsi a gazdagság az egyetlen ami igazából nem izgat a karakterekben..Tehát pénzéhes nem vagyok :D
2014. okt. 18. 20:13
 6/26 anonim ***** válasza:
Vannak, de általában a felismerhetetlenségig leszarják őket a nők, mert az ilyenek rendre nem reklámozzák magukat. Nem akarok szánalmat kelteni és bevágódni senkinél, én nem ilyen vagyok, csupán annyi ilyet láttam már, hogy azon személyek szűk csoportba tartozhatom, akik megtehetik, hogy ilyen általánosságban beszéljenek.
2014. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az anyagi státuszom, nem a gyakorira tartozik.:D És ha egy kis esze van a kérdezőnek nem a pénz miatt írta ki:DD
2014. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Tessék igazam is lett!:D
2014. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6-os ..nyílván nem sz@rják le őket a nők, hiszen ha olyanok mint a könyvekben..akkor okos, helyes, jó az ágyban, kemény külső de érző belső...( a pénzt tudatosan kihagyom)..szóval tipikusan a női nem elképzeléseinek felel meg..lehet csorgatni utánuk a nyálat..de kérdés az az, hogy valahol létezik ilyen férfi ember? :D
2014. okt. 18. 20:16
 10/26 anonim ***** válasza:
Léteznek. :P
2014. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!