Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezhetnek olyan emberi...

Létezhetnek olyan emberi lények, akik csak és kizárólag a fizikumuk miatt lettek híresek, és teljesen naturálok (a valóságban is)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2016. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ott van pl Lazar Angelov

hahaha

2016. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
FEKETE LACII :DD mi számít híresnek? Világhíres aligha. Max youtube celeb van 1-2.
2016. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem Matt Ogus, és a TMW is kva gyanús, de lehet velem van a gond :D
2016. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Remlém ezt csak viccnek írtad :D televan mint a szar
2016. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Monty youtube-os celebek közül szerinted ki lehet naturál?


TMW-s srácok napi 3X esznek, sokszor gyorsa kaját, heti 4X edzenek 40 perceket, és nem csinálnok, guggolásokat, felhúzásokat, döntött törzsű evezéseket...

2016. máj. 2. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Palvin Barbi
2016. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Michael Kory, Maxx Chewning naturál. Nem is úgy néz ki egyik sem mint mag ogus:)
2016. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki számít híresnek? Youtube-on szerintem Adam Raw és a Fitness FAQ srác, esetleg talán Frank Medrano lehet naturál. De ott van Elliott Hulse, ő azt mondja, fiatal korában, évekkel ezelőtt pár hónapot kokszolt, azóta semmit.


De Eugen Sandow is híres és tuti naturál volt :D

2016. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Adam Raw-ról nem hiszem el, hogy naturál. Most nem néz ki annyira durván, de régebben voltak eszméletlen formái, elég hihetetlen főleg, hogy súlyokkal csak annyira edz mikor magára aggatja őket. Hulse meg nem naturál. Tökmindegy , hogy régen cuccolt, aki egyszer is cuccolt az már nem naturál.
2016. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!