Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jöjjek össze vele az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele az osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban (16 évesek vagyunk), akit fel akarok szedni az osztálykiránduláson. Csak két éjszaka lesz sajnos.

Nagy valószínűséggel bejövök a srácnak, csak ugye szeretném valahogy ebbe a két napba belesűríteni a dolgokat.


És tudom, tisztában vagyok vele, hogy házinyúlra nem lövünk...

Meg hogy minek akarok ilyen gyorsan cselekedni, stb.. de most nem erre vagyok kíváncsi!!


Hanem hogy milyen trükköket tudok bevetni egy olyan srácnál, akivel jóban vagyunk, de nem olyan közeli viszonyban, ahhoz, hogy legalább elhívjon egy randira a kirándulás során.

Gondoltam olyanokra hogy igyekszem direkt melléülni, ahol van lehetőség, de nincs több ötletem! Segítsetek!!:)


Előre is köszi a válaszokat!!!



2018. máj. 23. 20:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
24%
Cumizd le :D
2018. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

"

Hogy jöjjek össze vele az osztálykiránduláson?

Van egy srác az osztályban (16 évesek vagyunk), akit fel akarok szedni az osztálykiránduláson."

Fú de szégyentelen vagy. :)

2018. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Naa valaki a kérdésre is válaszolhatna...normálisan😂
2018. máj. 23. 20:25
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Mi nem vot normális?

Normális lány nem akar fiúkat FELSZEDNI.

Osztálykiránduláson egyenesen béna, mikor heti 5x 4 éven keresztül össze vagytok zárva, de te pont a kirándulástól várod a csodát. Nem, nem fog történni ott se semmi, ha akana valamit a srác, nem tökölt volna idáig sem, nem mindenkinek fixaideája az oszt.kirándulás,hogy csak ott történhet valami. Már rég elhívott volna.

Ne akarj már felszedni senkit, te vagy a lány, legyen már benned tartás, mert a viselkedésedet nem lehet tisztelni. Ja, és kicsit fejleszd magad, nődd ki ezt ovis kislány logikát.

2018. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kamu
2018. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Najóó:D

Azért ezt nen gondoltam volna...

És elítélni sem kell az információk hiányában senkit.

Nem akartam leírni az élettörténetem, de ezek szerint ha egy kis segítséget szeretnék, legközelebb szükség lesz rá...

-_-

2018. máj. 24. 13:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem fogad a lényeget
2018. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fogtad*
2018. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De értem. Huha mekkora dolog és milyen szégyentelen hogy egy lány akar "felszedni" egy fiút... Mert persze ilyet ne csináljunk, hát hogy képzelik a lányok.. Ellenkező esetben pedig a fiúkat mindenki csak biztatja hogy jaj hajrá szedd fel stb.. Ez eléggé szexista viselkedés.

Egy lány nem kezdeményezhet? Főleg hogyha látja hogy bejön a fiúnak, csak az nem mer lépni? Hát de.

És most nem feltétlenül ebben a két napban akarom összeszedni, de gondolom azért egy sulis táborban nagyobb az esélyem közeledni, mint az iskolában...


Komolyan nagyon hálás lennék ha kapnék 1 db normális választ...

2018. máj. 24. 15:42
 10/15 anonim ***** válasza:

#9: A "felszedés" mindkét nemtől gáz,elég komolytalan.

Amúgy nem értem,mit akarsz egy gyáva fiútól,aki lépni sem mer,ami alap. Nincs szánni valóbb annál,mikor a lány kezdeményez, mert a másik egy puhap....

2018. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!