Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na akkor most szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor most szakítsak a barátommal vagy ne? Féltékenység? Túlreagálás? De hát ez mi már amit csinál?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja járunk. Az elején boldog voltam, sokszor odajött hozzám, megölelt adott egy puszit stb... De kezdtek elhidegülni a dolgok. Mostmár max én ölelem meg reggel, önszántából, ő sosem jön oda hozzám. Sőt van hogy más lányokat ölelget. Amivel alapvetően nincs bajom. De engem le se szar. Sokszor csak a düh beszél belőlem, ez igaz, de szerintetek mit tegyek? Előre is köszönöm a válszokat.Ha hasznos, jár érte a zöld pacsi, lájk akármi.

2018. máj. 25. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Nekem úgy tűnik, azt a sunyulós módszert alkalmazza, hogy úgy elhidegül tőled, hogy te szakítsál vele, mert ő gyáva ehhez. Szerintem szivasd meg, és tegyél úgy, mintha nem vennéd ezt észre, mintha minden normális lenne, és hagyd, hogy ő szakítson, ha akar, nem úszhatja ezt meg
2018. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiből nem lehet biztosat mondani, kérdés ezen kívül érzel-e elhidegülést, pl. sokkal rosszabbak a beszélgetéseitek vagy hasonlók. Keres-e egyáltalán azért, hogy valami programot csináljatok együtt?


Én beszélnék vele arról, hogy mit gondolok, amit ide is leírtál. Úgy érzed nem nagyon akar törődni veled, nem keres téged, megtudod kérdezni van-e valami gondja, stb. Ha terel, nem akar válaszolni, rávezetheted arra a kérdésre, hogy egyáltalán számít-e még neki ez a kapcsolat vagy már nem szeretné? Talán akkor kiböki, hogy miért ilyen vagy mit akar. Ha nem változik a viselkedése ezután sem, akkor valószínűleg csak azért nem szakít veled, hogy legyen valakije, ez esetben meg úgyis tudni fogod mihez kezdj.


Persze ez már a legrosszabb végkifejlet, szóval egyelőre maradjunk annál, hogy nem veszi észre, hogy elhanyagol, ahelyett hogy azonnal keresztre feszítenénk.

2018. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lol szinte pont ugyanebben a cipőben járok,annyi különbséggel hogy nem ölelget más lányokat csak nevet velük
2018. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!