Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem én rontottam el....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem én rontottam el. Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba az osztályból. Ő is belém. Egyszer mérges voltam rá. Megkérdezte hogy szeretem-e. Azt mondtam nem válaszolok. Ő úgy értette hogy nem. Aztán ezért féltékenység akart tenni. Ezért azt mondtam neki hogy nem szeretem. Néha kedves néha meg nem. Ma nem volt túl kedves.

Mit csináljak? Hogy tehetem jóvá?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. máj. 16. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom 13 évesek vagytok. Szörnyű és szívszorító ez a helyzet ami köztetek van! Esetleg úgy tedd jóvá hogy BESZÉLSZ VELE és BOCSÁNATOT KÉRSZ amiért azt mondtad nem szereted.
2017. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!