Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen velem? Én rontotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Én rontottam el valamit szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy új fiú, aki idén érkezett 11.-be.

Nekem eléggé megtetszett, mert kedvesnek tűnik,kissé komolyabbnak mint a társai, és egész helyes is. Szóval lényeg a lényeg, az elejétől fogva szimpatizáltam vele,aztán később mindketten felvettük a filozófia órát (délutáni beszélgetős óra stb) és a drámaszakkörön is egy csoportban vagyunk. Így kicsit többet tudtam meg róla, és nem csalódtam.

Na és maga a kérdés lényege. Az a helyzet áll fent, hogy még nincsenek nagyon barátai, de nem esik nehezére a beszélgetés, szemkontaktus,stb. Úgy tűnik mintha neki a kommunikáció gyerekjáték lenne. Na most, velem viszont nem beszélgetett, pedig tényleg majdnem mindenkivel kijön, és beszélt már. A szemembe se néz, pedig amúgy ezzel nincs gondja ha más emberekről van szó.

Az elején tökre megörültem, hogy lehet tetszem neki, és csak visszahúzódó. Aztán elgondolkoztam, hogy aki drámaszakkörre jelentkezik, tehát szeret szerepelni, ennyire nem lehet szégyenlős. Viszont nem tudom mit ronthattam el. Már ennyi idő után ennyire unszimpatikus vagyok neki? Pedig próbálok nagyon kedves lenni vele, nem tudom, hol véthettem.

Ötletek?? Mi ez az egész?

17/L



2017. okt. 18. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen nem gondol úgy rád mint akivel össze akar jönni. Es nem rontottal el semmit hiszen nem is csináltál kb semmit talán próbálj beszélni vele csak mint haver vagy írj ra.. ha meg nem lesz semmi hagyd az egészet..
2017. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet igaza van az elsőnek.


Nem lehet,hogy zavarod ?Állandóan körülötte vagy és sokat kérdezgeted ?

2017. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzá se szóltam még, a legtöbb az az volt, hogy megkérdeztem, hogy aznap mikor lesz óránk. Bámulni sem bámulom, szóval szerintem nem igazán vagyok zavaró.
2017. okt. 18. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen nem figyelt fel rad nem csináltál semmit rosszul csak annyit hogy nem csináltál semmit. Próbálj közeledni fele de a 2. Nak igaza van ne nagyon nyomulj.
2017. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok nyomulni, csak nem tudom ezt, hogy csinálom.:D ilyen ronda azért nem vagyok hogy a 15 emberből mindenkire felfigyeljen, egyedül rám nem.:D :(
2017. okt. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!