Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a srác nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a srác nem ír vissza/nem mérdez semmit?

Figyelt kérdés

Koliból nagyon bejön egy egy évvel felettem járó srác. Ma rá írtam és egy nagyon picit beszéltünk próbáltam "jó pofizni" de nem tünt úgy hogy nagyon vette a lapot...és nem írtam neki egy újabb kérdést és ő sem írt semmit

(Üdv egy félénk 16 éves lány)


2018. máj. 27. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy koliban laktok, akkor pl ha látod hogy a konyhában van akkor te is beslisszolhatsz ("mosogatni") beszélgetni vele. A chates dologhoz nem hiszem hogy bárki tudna jó tanácsot adni, embere válogatja hogy ki hogy nyilvánul meg virtuálisan. Vannak olyan emberek akiket kicsit "molesztálni kell" mert zavarban vannak, vagy valaki csak elfelejt írni, de az az eshetőség is ott van, hogy csak nem akar. Nem gonoszságból írom tényleg, örülök minden gyakorikérdéses bontakozó románcnak, de ezekre a kérdésekre tuti választ csak a kiszemelt srác tudna adni :)
2018. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki te nem tetszel...de lehet hogy csak félénk :).Meg mivel csak jópofizás volt nem is akar írni hogy csak jópofizzon... Írj még rá egyszer-kétszer: Hozz fel konkrét témákat és ha utána sem fog írni akkor buktad
2018. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Folyton mosolyog rám és egyszer majdnem neki mentem akkor is mosolygott...nem olyan félénk típus nagyon érett gondolkodású ezért nem igazán értem..mde lehet tényleg velem van a baj
2018. máj. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!