Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknak mi tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi tetszik egy fiúban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdés kissé furcsának tűnhet, de valóban érdekel.

Lényegében az szeretném megtudni, hogy a nőknek mi tetszi egy férfiban? :D A nők, mint tudjuk a szebbik nem, emiatt a férfiaknak tetszik a csupasz bőrük, a hosszú hajuk, a lágy hangjuk, meg a finom kezük, az illatuk is. Azonban egy nőt mi fog meg? A szőrös test, a mély dörmögő hang? Ez mind? Nem értem meg, így tényleg a segítségeteket szeretném kérni. Egyszerűen férfi szemmel nem tudom felfogni, hogy egy nőt mi fog meg egy férfiban. Én például 193 cm, szőke, koromhoz képest fiatalabbnak kinéző 20 éves srác vagyok, dominánsabb szőrzet nélkül, vékony testalkattal. Azonban a ''maszkulin'' jellemek hiányában is sok lánynak tetszem. Most akkor a lányok inkább a feminim, vagy a maszkulin fiőket szeretik? Kort is kérnek! :) Köszönöm!



2018. máj. 31. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Melyiknek mi :D Amit írtál, hogy a férfiaknak mi tetszik a nőkben, na az mind pont tetszik nekem a páromban. Ezek nem a nők kiváltságai ám. Nincs se szőrös teste (sok nőnek szőrösebb), se dörmögő hangja. De nyilván sok lánynak az is tetszik, miért ne? Logika is van benne, hogy a nőknek tetszik a férfias férfi, akármilyen is.


Van, aki a hangsúlyozottan feminin, vézna fiúkra bukik, van, aki a kigyúrtra, van, aki a mackósra, van, aki egy olyan átlagos jobbra s van, akinek viszonylag mindegy vagy nem, de ennyire nem korlátozott az ízlése.

Nekem pl. a nők sokkal jobban tetszenek, mint a férfiak, a párom mégis férfi, szerencsére kellően feminin (kár, hogy a kedvenc emberi testrészem a női mell, de olyanom van).

Attól még tetszhet s tetszik is egy naturálban fullra kigyúrt, megfelelő genetikájú, viszonylag szálkás testépítő fickó... Szeretem az izmokat. Nőkön is, sőt rajtuk még jobban.

Az simán tetszhet egy nőnek egy férfin, a kidolgozott hasizom, bicepsz, vádli, ésatöbbi. Furcsállom, hogy ezt nem érted.


Remélem, nem gond, hogy negyvenesként írtam, de igazat írtam, a lányok sokfélék. Vannak azok az extrafeminin távol-keleti zenész srácok, akik erősen sminkelnek és tündibündi lányruhákban illegetik magukat és rájuk is buknak sokan. A férfi és a női ízlés is sokféle.

2018. máj. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ezt igy nem lehet kijelenteni hogy a nőknek melyik tetszik jobban.

Nagyon sokfélék a nök is férfiak is.

Nekem mindig a férfiasabb férfik tetszettek. De a lényeg hogy van akinek meg te tetszel.


35/N

2018. máj. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem érted, mert nem vagy B U Z I , emiatt ne bánkódj :D
2018. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

A külső,a helyesség nagyon relatív,ha semmilyen stílusnak és testalkatnak nem vagy már már betegesen a megszállottja,akkor könnyen találsz magadnak lányt. Ha valami extravagáns kinézet vagy,akkor is fogsz találni,csak akkor nyilván jobban körül kell nézned :)

Nekem pl a magas(185+) srácok jönnek be nagyon,azonkívül nincsenek elvárásaim(ideálom nyilván van de az nem irányadó ):)

A belső sokkal fontosabb. Külsőleg nekem nem attól lesz valaki férfi,hogy olyan kidolgozott teste van,hogy nem fér be a hatalmas felsőtestével az ajtón.

Na belsőből tényleg a férfias férfiakat szeretem. Én ugyan egy talpraesett,kemény csaj vagyok ,mert gyerekkorom óta nagyon sok akadályt meg kellett ugranom,és voltak nehéz perceim,ami megedzett, egészében véve azonban tipikus lány vagyok,szóval nekem szükségem van erre a felállásra,hogy én vagyok a gyengébb,a srác meg védelmez. Határozott,döntésképes,magabiztos. Véleménye van,és ha nem ért velem egyet,akkor kitart a saját álláspontja mellett.Független,mindent el tud intézni egyedül,van célja az életben. Keményen megdolgozik azért,amit szeretne (legyen akár egy lány )

2018. máj. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4: Ez a tini kategória. Milyen férfiasságrol beszélsz? Bírom,ha egy kislány nőt játszik... 😁
2018. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

miért ne írhatna tiniként is "férfias" kifejezést.

Nekem ez annyit jelent hogy nem az ilyen babaarcú,nagyon vékony alkatúak tetszenek neki hanem a: vállasabb,kicsit izmosabb fiúk.


Nekem is mindig a férfiasabb/érettebb fiúk tetszettek..már 15 évesen is.

2018. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kissé/nagyon mély hangjuk, a rövid, sűrű, selymes hajuk, szép szemek(itt nem lényeges, hogy milyen színű, inkább az, ami sugárzik a tekintetünk ből), alkatra meg ne legyen duci/elhízva, legyen széles válla(az is elég, ha kb akkora, mint az enyém, mert nekem gerelyhajító vállalom vannak😂(52 centi széles 163 magasság hoz)), átlagmagas 170-180 a legideálisabb szerintem, de itt is megengedő vagyok, 160-210-ig szóba jöhet a srác, ha jó a személyisége+bírom a kiálló ádámcsutkát, szemüveget, édes mosolyt, és formás lábakat, meg mértékkel(=nem Csubakka 2.0) a testszőrzetet is.


Apropó, jó személyiség:

Fontos a kedvesség udvariasság, legyen nagylelkű, valamiben jobb, mint én, pl jó tanuló, nagyon jól főz, királyul focizik stb. Legyen humora, ne legyen otthonülős, de partiállat se, lehessen vele elmenni erre-arra, de ne legyen minden péntek este részeg.

Ne vegye az életet túl komolyan, legyen benne egy kis naivitás, kíváncsiság, játékosság, lehessen vele rajzfilmeket nézni, egyéb gyerekes dolgokat csinálni, mint vizibomba csata, társasozás, ugrálóvárban ugrálás, nézze el/csatlakozón hozzám, ha lerohamozok egy játszóteret.

Szeresse, hogy szeretem, akarja a közelségem, csókoljon, öleljen sokat, de ne másszon rám egyből, és ne süssön minden mondatából, hogy meg akar fektetni.

2018. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, auto correct írta át a dolgokat.😅
2018. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%

Férfi vagyok.


A kérdés a külsőre irányult, szóval én is arról írnék. Persze minden nő más, de szerintem nagyon sok esetben úgy van, ahogy lentebb olvashatjátok.


Én amikor elkezdtem szakállat növeszteni, több jó véleményt kaptam nőktől. Szerintem sok nőnek a férfias tulajdonságok kellenek leginkább (hang, testalkat, szőrzet). Viszont általában nem attól lesz a szemükben jobb egy pasi, hogy minél izmosabb a karja. Inkább az összhatást nézik. Az arc is nagyon fontos nekik, ha megnézed az átlagos alkatú "szépfiúk" talán még jobban is kellenek nekik, mint az átlagos arcú kigyúrtak.

2018. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21F.
2018. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!