Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak mi tetszik jobban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi tetszik jobban, a vissza húzódó jó fiúk vagy a szarkasztikus néha fekete humorú fiúk?

Figyelt kérdés

Jövőre kerülök egy új környezetbe és szeretném a lehető legelőnyösebb oldalamat mutatni a lányok (de úgy igazából mindenki) felé, de nem tudom melyikre helyezem a hangsúlyt.

Általános iskolába az aspergerem miatt meg a kicsit különcségem és egyéb hibáim miatt nagyon visszahúzódó, csendes, mindenkinek próbáltam megfelelni, mindenkivel próbáltam kedves lenni, törekedtem hogy az osztályban én legyek mindig a legjobb magatartású, soha nem volt velem magatartásbeli gond és ezért például a tanárok kedvence voltam ilyen szempontból.

Gimnázium alatt kissé kifordultam magamból, de ugyan úgy megvolt az aspergerem, a kissé bogarasságom, és ugyan annyira megszeppentem ha valamit elrontottam (csak nem mutattam úgy ki mint régen). Szarkasztikus és elégé fekete humorom lett és sokszor bohóckodtam, sokszor neveztek állatnak mert néha olyanokat bevállaltam (de mindig ügyeltem hogy mik a határok, mivel sértek meg valakit vagy mivel szegek szabályt, mert elég szigorú gimnáziumba jártam). Mindig ügyeltem hogy kedves legyek meg hogy ne legyek bunkó, meg hogy lehessen rám mindig számítani.

Úgy érzem, hogy mindkettő vagyok, csak nem tudom melyik imponál jobban a lányoknak egyetemen. Vagy ezek közül egyik sem ?



2017. dec. 2. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maradj az, aki vagy. Nem kell senkinek sem megfelelni.
2017. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan akarok marad és önmagamat akarom adni, de úgy érzem mindkettő vagyok, de nem tudom hogy ezek közül mi tetszik jobban a lányoknak.
2017. dec. 2. 11:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg azt akarod hogy egy lány azért szeressen aki vagy, akkor önmagad legyél. Ha mindkettő vagy, akkor várd ki, hogy az a lány jöjjön el, akinek bejön az ilyen.

UI: Amúgy ha ennyire kíváncsi vagy, hogy a lányoknak melyik jön be inkább jobban, akkor az a válasz hogy ez személytől függ. Minden lánynak megvan a saját ízlése/esete. Van amelyiknek ez jön be, van amelyiknek az...ezt nem lehet konkrétan megmondani. :-)

2017. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást.
2017. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire visszahúzódó. És milyen a célszemély. Egy társaságibb lánynak nyilván jobban bejön, ha nagydumás vagy stb, mehettek együtt bulizni. Kevésbé társasági lánynak meg az ellentéte jön be. De azért ott is fontos szerintem, hogy beszélj sokat, mert az mindig szórakoztató:D

Amúgy az egyetemen meg annyi ember van, hogy ki tudod magad próbálni bőven, mivel tudsz a legjobban bevágódni ;)

És a fekete humor nagyon ritka, nagyon jó, ha vki érti is, de kell hozzá bizonyos IQ szint..:D

2017. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

"Mindig ügyeltem hogy kedves legyek meg hogy ne legyek bunkó, meg hogy lehessen rám mindig számítani."

Ilyen tulajdonsággal bízvást számíthatsz a csajok érdeklődésére. Ha másért nem, barátzónába tesznek.

2017. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Utolsó válaszoló: bocsánat, de nem egészen értem amit leírtál :(

(lehet hogy csak hülye vagyok)

2017. dec. 3. 17:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem para, nekem is több 'személyiség jegyem' van (nem tudom erre mi a jó szó). Ha velemeny kell akkor a fekete humort preferálom, mert nekem is van olyanom XD

UI: nekem van visszahúzódó, beszólogatós, hülyegyerek és aszoc is

Ha ugyesen gyakorlod napi, illetve 15 perces szinten megy a váltás. Nekem megy, ugyhogy haja!

2017. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*hajra

UI: amugy nyugi nem vagyok skizofren, remelem erted mirol beszelek 'szemelyiseg jegy' alatt :)

2017. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem szarkasztikus humorom van szóval nem szeretem a vissza húzódó srácokat.

Vagyis nincs velük problémam és szívesen segítek nekik megnyílni:D

De ha valaki alapból ilyen akkor sajnos nem engem keres.


16L

2017. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!