Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön, ha egy lány verseket ír nektek?

Figyelt kérdés
Nem közhelyeseket, vagy gagyikat írok az illetőnek. És persze kedveljük is egymást, na meg írta, hogy jólesik neki a dolog. De attól félek, hogy gáznak tart emiatt, még ha jók is a versek. Szerintetek jó, hogy ezt csinálom? :D Kort is írjatok!
2018. máj. 31. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Gáznak szerintem biztos nem tart, a bajt én abban látom hogy talán csak azért mondja hogy tetszenek neki a versek, mert te tetszel neki, vagy mert nem akar megbántani. Te meg viszont vérszemet kapsz ettől és gyártod tovább a verseket. Szóval szerintem örülj neki hogy írtál, ő azt mondta hogy tetszett, szép, romantikus emlékként megmarad, és lassan engedd el. Illetve az írást persze ne engedd el, csak őt hagyd ki belőle.


28/F

2018. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy miért ne alapon ne írj neki, csak kivételes alkalmakkor és úgy szerintem mehet. :D

~16f

2018. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem miért ne alapon írok neki, hanem mert szerelmes vagyok belé. És így akarom neki megmutatni, mert csak versben tudom magamat kifejezni, ilyen fajta vagyok.
2018. máj. 31. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szabad leírod egy versedet név nélkül? Csak mert oszt, társam mindig írt a szerelmeinek verseket elrejtette a táskájukban csak az volt a baj hogy a lányoknak ő nem tetszett. De szerintem ha azt mondja hogy jól esik neki akkor biztos jó, de tényleg ne vidd túlzásba, 1 tetente maximum egyet írj neki.
2018. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Privátban elküldhetem, persze.
2018. máj. 31. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldened? :)
2018. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tóth Renátó ***** válasza:
Függ az adott illetőtől,de nekem nagyon bejön,sőt ha olyan a lány stílusa,hogy vevő rá,még én is szoktam írni (19 F).Ha neki jól esik,és elég felnőtt,nem teregeti ki másoknak,abba ne hagyd.
2018. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak, ha így fejezi ki magát. De akkor tényleg legyen hozzá tehetsége, ne bohóckodjon.
2018. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az nem nagyon vagyis lényegtelen de ha lemyeli az nagyon bejon
2018. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádnám :)
2018. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!