Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs életem? Hogyan szerezzek...

Nincs életem? Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Manapság mindenki iszik cigizik menozik az új cuccaikkal. De ez nem az en világom. Emiatt nem tudok barátkozni emberekkel. Nem járok el sehova. Nincs kivel,kikkel a szüleimmel pedig ezt lehetetlen mert ok csak kirándulni szeretnek eljárni. Hol tudnék barátokat szerezni? Akik nem azok a tipikus.... Attól is felek hogy mivel ronda vagyok es egy picit túlsúlyos vagyok ezért nem akar senki sem barátkozni velem. 15/L
2016. jan. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki :) A serdülőkorban nem ritka, hogy az ember nem találja szépnek magát, sok a változás, nagyon nagy a hangsúly a külsőn- ez vezet komplexusokhoz. Nem hiszem, hogy ronda vagy, viszont a súlyfeleslegen tudsz változtatni :) Próbálj bekapcsolódni valahová: sportolj valamit, vagy valami szakkör- ami téged érdekell. Ott biztosan olyan emberekkel fogsz találkozni, akik hasonló érdeklődésűek mint te, és barátokat is tudsz szerezni. Legyél kitartó, meglátod majd, nincs minden korodbeli elszállva :)
2016. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgetni esetleg írj :)
2016. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz, én is hasonló helyzetben vagyok. 17/L
2016. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem én,tényleg jó lenne ha korodbeliekkel tudnál eljárni,de azért sok csodás helyet fedezhetsz fel a szüleiddel is kirándulás közben! ;)
2016. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Baratkozhatnank😊16L
2016. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!