Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek új ismerősöket,...

Hogy szerezzek új ismerősöket, barátokat? Rádöbbentem, hogy kezd szörnyen unalmas lenni az életem, és tenni szeretnék ellene.

Figyelt kérdés

Nincs túl sok ismerősöm (csak suliból), és barátaim sincsenek igazán. Pár ember van akiben azért megbízok, szimpatikusak meg minden, jó emberek. De érzem hogy unalmas az életem (főleg most, a szünetben) csak suli, utána végig otthon minden nap szinte, ritkán járok el, egyszer-egyszer egy moziba, stb. Nincs semmi olyan ami kitölti az életemet. Mondjuk most vissza megyek majd sportolni, és szeretek nyelvekkel foglalkozni (tanulni őket), szoktam olvasni, filmezni, zenét hallgatni, de ezt nem lehet mindig csinálni. Tisztára mintha egy burokba élnék, pedig 'felfedezném' a világot, ismerkednék, stb


mit javasoltok?


15 F



2015. aug. 9. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan mintha leirtad volna az en napjaimat is.. Ijeszto.

15/F


En is gondolkoztam mar ezen.

De nekem eletkedvem sincs a kimozdulashoz ilyen melegben.


Ugyis tudnal ismerkedni hogy elhivod az egyik haverodat es mondd meg neki hogy hívjon meg valakit akit te nem ismersz.

Vagy fb-n bejelolgetsz ranezesre szimpi embereket, beszelgetsz velük aztan majd lesz valami..

2015. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: ja most nekem sincs sehova menni, általánosságban értettem a dolgot :D


Sajna most mindenki nyaral, edzőtáborban van stb.


Szigetre hívtak egy napra, én hülye meg nemet mondtam, pedig többször is kérdezték.. nagyon bánom, mert legalább arra az egy napra lett volna programom, és fellép Kwabs, imádom őt :DD na de mindegy ezt a lehetőséget már elcsesztem :'D

2015. aug. 9. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Még ki tudsz menni Szigetre, van még napijegy.
2015. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: tudom, de többször hívtak, és mindig nemet mondtam. Persze amikor már meggondoltam magam nem kérdezik újra, úgy meg nem fogok odamenni.. főleg nem egyedül :D
2015. aug. 9. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig nem nehéz megmondani azoknak akik hívtak, hogy meggondoltad magad. Mindjárt itt a nyár vége, élvezd ki gyorsan addig, amíg lehet.
2015. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírtál engem kb., csak én már 20 vagyok. És bánom ám az "elvesztegetett" éveket. Szóval kapd össze magad, nehogy ennyi idős korodra is ilyen maradj. :)

Javasolni csak azt tudom, hogy a legnagyobb akadály számodra önmagad ezekben a dolgokban, ezért magadon kell tudnod változtatni, felülkerekedni, és a pozitív végeredményre összpontosítani.

2015. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát
2015. aug. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!