Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap találkoztam a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam a volt barátnőmmel, és még ma is éreztem az illatát. És nagyon hiányzik, szinte úgy hogy meg őrülök. Mindennap beszélünk. És akkor is nagyon hiányzik. Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Kérd el a sálját befújva parfümmel.


(csak vicceltem.)



A bugyiját kérd el.

2018. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! ez segítség.. szerintem nem tudod ez milyen rossz érzés mikor elköszöntök egymástól, és rá 10 percre rád jön a sírhatnék érzés mert annyira hiányzik! hiába beszélünk facebookon megállás nélkül, akkor is hiányzik!
2018. jún. 1. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

"hiába beszélünk facebookon megállás nélkül, akkor is hiányzik!"

Akkor mi a büdös nemmondom minek beszéltek???!

Az ex-szel való kapcsolattartás megnehezíti a továbblépést, mondjuk ennek a megértéséhez is kell némi IQ.

Minek szakítottatok,ha órákig beszéltek?

2018. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő nem akarja újrakezdeni?
2018. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!